Mahulena Bočanová schytala kritiku: Podle lidí ukazuje autistickou dceru jen proto, aby na ní vydělávala

Mahulena Bočanová

Mahulena Bočanová (56) na svých sociálních sítích velmi často sdílí fotografie své autistické dcery, která je vskutku krásná. Některým fanouškům už to ale přestává připadat správné.

Dcera herečky Mahuleny Bočanové trpí autismem a epilepsií. Není těžké poznat, že Márinka (22) není jen její dcera, ale i nejlepší kamarádka, na kterou nedá dopustit. Třeba na Vánoce a oslavy Nového roku se spolu vydaly na španělský ostrov Tenerife, kde si užívají teplého počasí.

Jelikož Mahulena sdílí fotografie a videa své nemocné dcery docela často, začíná některým lidem připadat, že to všechno dělá proto, aby získala popularitu a vydělala peníze. Jenže s tím ona rozhodně nesouhlasí, takže se k tomu na svých sociálních sítích rozhodla vyjádřit.

„Vím, že mluvím jen k pár lidem, ale já nedávám na Instagram videa s mojí dcerou, která je jiná, proto, abych získávala sledující a aby se o mně psalo v novinách. Dělám to proto, že moje dcera je jiná, ale já s tím umím žít. A umím s tím žít šťastně a mnoha maminkám to pomáhá v tom, že to jde, a proto to dělám a proto to dělat budu. Kdyby jednom jedné z vás jsem měla dodat sílu, radost a pohled na tu věc, že to není takový průser, jak to ze začátku vypadá,“ vysvětlila herečka, kterou hned podpořilo mnoho fanynek.

Jelikož se Mahulena nehodlá osočovat z něčeho, co není pravda, poslala vzkaz i přímo svým kritikům. „A vy, kteří si myslíte, že to dělám proto, aby mně kasa cinkla, že mám o dvacet tisíc sledujících víc, tak vy jste úplně na hlavu. Dejte si víno a mějte se na tom světě víc rádi,“ doporučila jim.

Je zřejmé, že herečka svou dceru miluje nadevše a zdá se, že kritika lidí je spíše závist, že se Mahulena dokázala smířit s náročnou péčí o dceru, kterou jí osud připravil. Život si teď herečka dokáže užívat mnohem více než v minulosti, když byla její dcera Márinka ještě malá.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!