Luxusní vila Ivany Gottové ještě není hotová, přesto se na ni už jezdí dívat zvědaví fanoušci

Ivana Gottová

Ivana Gottová (48) se před nějakou dobou rozhodla svou vilu na Bertramce opustit a spolu se svými dcerami se nastěhovat do nové vily v hodnotě 68 milionů, která ještě stále není hotová. To ale zvědavé fanoušky neodrazuje od toho, aby se na ni jeli podívat.

Ivana Gottová ve vile na Bertramce, kde žil Karel Gott velkou část svého života, nechá vytvořit muzeum pro veřejnost. To tedy pochopitelně znamenalo, že se musí přestěhovat. Vybrala si proto snad tu nejlepší možnost, která se nabízela.

Ivana pro sebe a své dcery vybrala velmi luxusní nemovitost v hodnotě 68 milionů, která neunikla zvědavým očím fanoušků, kteří se na ni podle Expresu jezdí dívat. Neodrazuje je ani skutečnost, že vila stále není hotová.

Gottová si tak pravděpodobně mnoho soukromí po nastěhování do vily neužije. Nepřispívá tomu ani fakt, že se má vila nacházet poblíž Václavského náměstí. Proslýchá se, že Ivana v chátrající Bertramce nechtěla žít už za Karlova života, stěhování pro ni tedy nejspíš bude úleva. Bude si však muset poradit se zvědavými pohledy fanoušků, kteří se sem budou sjíždět čím dál častěji.

Vdova po Karlu Gottovi tuto luxusní vilu za 68 milionů koupila přes firmu Karel Gott Agency, podle týdeníku Rytmus života však v době covidové pandemie firma žádala o dotace státu. Nakonec jí bylo skutečně vyplaceno 1,3 milionu korun.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, iDnes, Rytmus života; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!