Luděk Sobota randil s Vondráčkovou i Rottrovou: Ženil se v 18 letech kvůli dítěti, později zjistil, že není jeho

luděk sobota

Herec Luděk Sobota nedávno oslavil 80. narozeniny, což si zaslouží menší ohlédnutí za jeho dosavadním životem plným pracovních úspěchů. Ve svém životě si však zažil i velice nepříjemné chvíle.

Luděk Sobota se narodil 27. května 1943. Dětství si dlouho neužíval, protože se již v 18 letech musel oženit – čekal totiž spolu se svou tehdejší partnerkou dítě. Až po letech však zjistil, že nebylo jeho. „Divné bylo, že prvního kluka, který mi vůbec nebyl podobný, žena přede mnou jako by schovávala k rodičům. Vrtalo mi to hlavou, jednou jsem se opil a uhodil na ni, že kluk není můj. Přiznala to,“ řekl v rozhovoru pro časopis Téma.

Pár spolu měl ještě jednoho syna, Roberta, který byl tentokrát skutečně jeho. Po rozvodu se však stýkal pouze s ním, s nevlastním Pavlem už se neviděl.

Herec měl však pro ženy slabost, a tak pro něj možná bylo i dobře, že se rozvedl a užil si volnost. Po rozvodu herec randil i se slavnými ženami, mezi které patřila třeba Helena Vondráčková. Byla to tehdy velká láska, která ale vydržela jen půl roku. Pak měl románek ještě se zpěvačkou Marií Rottrovou a herečkou Dádou Patrasovou. Říká se o něm, že měl tisíce žen – on sám to ale nepotvrdil, protože netuší, kolik jich bylo. V roce 1981 si však vzal za ženu Adrianu Sobotovou, se kterou je doposud.

Herec své kulaté narozeniny příliš neslavil, nemá oslavy totiž rád. „Nejsem z těch, kteří se radují ze stáří. Ten smích a humor je to jediné, co člověka drží při životě,“ řekl pro TN. To však vyřešila jeho milovaná manželka, která měla cíl jasný: někam svého manžela vzít! „Když nemáš ty oslavy rád, co kdybychom před nimi někam ujeli?“ zeptala se ho. Sobota nakonec souhlasil, takže manželé letěli na Sicílii, píše portál iDnes.

Zdroj: Téma, iDnes, TN, Prima Ženy; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!