Lucie Vondráčková je už teď favoritkou StarDance, sama se ale bojí, že kvůli své roli v Ulici ze soutěže hned vypadne

Lucie Vondráčková

Na podzim se diváci mohou těšit na již 13. řadu populární taneční soutěže StarDance. Na nabídku kývla i zpěvačka Lucie Vondráčková (44), která aktuálně ztvárňuje neoblíbenou postavu v nekonečném seriálu Ulice, učitelku Soňu, která se prozatím s diváckou popularitou nesetkala. V pořadu se představí po boku profesionálního tanečníka Lukáše Bartuňka (35), který v minulosti tančil s hudební virtuoskou, Jitkou Hosprovou. I přesto, že je Vondráčková považována za favoritku na vítězku celé show, sama si tak nepřipadá a zachovává si skromnost.

Z její popularity a vysokého zájmu médií měl ze začátku strach i Bartůněk, který si nebyl jistý, zda Vondráčková nemá přeci jen trochu hvězdné manýry. Zpěvačka ho ale po jejich prvním setkání vyvedla z omylu a zdá se tak, že taneční dvojice si spolu rozumí. Vondráčková svému tanečníkovi dokonce slíbila, že mu na zkoušky bude nosit něco dobrého na zub: „Nemám žádné manýry, budu ti nosit svačiny,“ oznámila Bartůňkovi se smíchem zpěvačka.

Vzhledem ke své vysoké pracovní vytíženosti se dá předpokládat, že Vondráčková nemá čas pročítat diskuze a lavinu komentářů, která se strhla pod články, jež oznamovaly její účast v soutěži. Kdyby je ale četla, zjistila by, že už nyní je horkou favoritkou, která by se dle mnohých mohla svou pílí a pohybovým nadáním dostat bez větších problémů až do finále. Někteří zmiňují i její početnou fanouškovskou základnu, která by se mohla projevit především během hlasování.

Když ji redakce magazínu Expres během rozhovoru seznámila s komentáři a s aktuálními dohady lidí, byla zpěvačka poněkud překvapena: „To je hezké, že říkáte, že mám velkou základnu fanoušků, ale já mám i velkou základnu nefanoušků a já se bojím, aby se to nevynulovávalo. V říjnu, kdy budeme tancovat, jedu v seriálu Ulice tak strašné věci, že… No, ráda bych si aspoň dva tance odtančila,“ nastínila Vondráčková pokračování neoblíbené postavy Soni, kterého se diváci dočkají až po letních prázdninách.

I tanečník Vondráčkové, Lukáš Bartůněk, věří, že zpěvačka bude na parketu šikovná. Její největší výhodu prozatím vidí ve štíhlé postavě, která mu umožní s ní provádět i akrobatičtější kousky, a diváci se tak mohou těšit na celou řadu zvedaček a dalších figur. Přiznal, že když zjistil, s kým by mohl tvořit taneční pár, měl lehké obavy: „Když jsem přemýšlel nad tím, koho bych dostal, a říkal jsem si, že by to mohla být Lucka, napadlo mě, jestli se toho nemám bát. Přeci jen je to celebrita největšího kalibru,“ prozradil Bartůněk, kterého ale Vondráčková po chvíli sama přesvědčila, že se skutečně nemá čeho bát.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Expres, Extra; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia commons (CC BY-SA 4.0)

error: Content is protected !!