Lucie Benešová překvapila: Založení účtu na OnlyFans nevylučuje

lucie benešová

Není to tak dávno, co Lucie Benešová (49) poškádlila své fanoušky na Instagramu velmi odvážnou fotografií v kádi, ve které se koupala úplně nahá. Nyní herečka prozradila, že se na ni možná budou moct příznivci v budoucnu těšit na erotické platformě OnlyFans.

Lucie Benešová je velmi krásná a přitažlivá žena, která má spoustu nápadníků a obdivovatelů. Proto není divu, že když zveřejnila na svém profilu na Instagramu, jak se zcela nahá koupe v kádi, strhla se hotová lavina. Někteří fanoušci jí tak začali pobízet, aby si založila účet na erotické platformě OnlyFans. Její odpověď tak možná mnohé potěší. Herečka totiž tuto možnost nezavrhuje. „To mě taky pobavilo, dobrá výzva, možná někdy,“ nechala se slyšet pro Super. Blonďatá kráska se reakcí lidí na internetu na její nahotu rozhodně nebojí.  „Já mám z toho radost, že to někoho vyburcuje, že to vůbec někoho zajímá a že já v tomhle věku někoho zajímám v kádi. Taky mě pobavilo, že tam nebylo nic vidět, ale na Instagramu jsou různý lidi a jsou tam různý reakce, některé velmi vtipné, koukám se na to s humorem,“ řekla pro výše zmíněný web.

Můžeme se tedy těšit na více pikantních fotografií známé blondýnky? Možná se herečka inspirovala u modelky Simony Krainové (50). Ta si účet na OnlyFans založila už před nějakou dobou a sklízí zde obrovský úspěch. Krainová navíc přiznává, že jí erotická platforma vydělává pořádný balík. „Hledala jsem platformu, kam bych to mohla svobodně dát bez toho, aniž by mě za to někdo pranýřoval. Tak mě teď začalo pranýřovat Česko. Což mi ale nevadí, protože ty peníze za to fakt stojí,“ řekla modelka pro iDNES.

Tak uvidíme, čím nás ještě Lucie Benešová překvapí. Otázkou také zůstává, co by na tohle všechno řekl hereččin manžel Tomáš Matonoha (52). Avšak herečka už v minulosti dokázala, že se toho nebojí. Snad každý si například pamatuje erotickou scénu, kterou předvedla ve filmu Sametoví vrazi.

Zdroj: Super, iDNES; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!