Lucie Benešová pobavila fanoušky: Ukázala 25 let starou fotografii se synem a společně vyfotili i novou

lucie benešová

Herečka Lucie Benešová (49) je na sociálních sítích jako doma a není žádným tajemstvím, že si ze sebe umí udělat legraci. Nedávno to udělala znovu a skutečně se jí to povedlo.

Lucie Benešová na svých sociálních sítích v posledních měsících sdílela hlavně svou roubenku Benešku. Její sledující totiž nesmírně zajímalo, jak si chalupu herečka zařizuje a ona se vždy ráda pochlubí.

Nedávno ale udělala výjimku, protože našla v archívu cennou vzpomínku. Jedná se o fotografii, na které je spolu se svým synem Luciánem (26), kterému tehdy byl jeden rok. Benešová se rozhodla se synem vytvořit po 25 letech úplně stejnou fotografii a porovnat rozdíly. Ačkoliv byla herečka na fotografii skutečně mladá, fanoušci si všimli, že vypadá pořád úplně stejně.

„25 let dělí od sebe tyhle dvě chalupářské fotografie! Já a syn Lucián cestou na houby. Trošku mi už synek přerostl přes hlavu, ale s maminkou chodí za ručičku pořád,“ vzkázala se smíchem fanouškům.

„Nebojte, nechodí…k druhému focení jsem ho dost složitě přemlouvala a myslím, že mi asi neodpustí, že ji teď zveřejňuji. Ale takovou vzácnost nezveřejnit?…To by mě mrzelo,“ vysvětlila Lucie.

Fanoušci se nad fotografií rozplývali, ale zároveň je pořádně pobavila. Syn Lucián totiž svou 25 let starou pózu předvedl perfektně. To ví i herečka, která fanoušky musela ujistit, že je syn v pořádku. „Syn se takhle křáple tváří, aby se co nejvíce přiblížil originálu. Není dementní,“ napsala pobaveně.

Stejná čepice, bunda i boty ještě umocnily fakt, že herečka vypadá, jako by snad vůbec nezestárla. Pár vrásek jí sice nejspíš přibylo, ale jinak se změnil pouze syn, který pořádně vyrostl.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!