Lucie Benešová (49) nafotila odvážné snímky: Pochlubila se skvělou postavou, kterou udržuje procházkami v přírodě

lucie benešová

Herečka, kterou proslavila role v komediálním seriálu Horákovi, se nebojí pochlubit se čas od času se svými fanoušky i fotografiemi, na kterých její tělo halí pouze spodní prádlo. A proč by ne? Za svou postavu se rozhodně nemusí stydět, ba naopak. Na to, že letos oslaví kulatiny, se Lucie Benešová (49) může pochlubit skvělými křivkami, které by jí mohla závidět i o dekádu mladší žena.

Babička roční vnučky Melanky na svůj věk rozhodně nevypadá. Ve formě se udržuje nejen každodenním venčením čtyřnohých miláčků, ale také stavbou roubené chalupy, kterou si vysnila už jako malá. A tak není divu, že se nestydí pochlubit se i odvážnější fotografií, na které je spoře oděná. Strach nemá ani z negativních komentářů.

Jak sama přiznala redakci Extra, snímek se rozhodla zveřejnit i proto, aby podpořila starší ženy, které si se sebou nejsou stoprocentně jisté: „Já hlavně podporuji ženy v mém věku. Myslím si, že ještě nepatříme do starého železa, což si myslím, že to tak je. Neznamená, že když někomu bude padesát, tak musí chodit zahalený a v roláku a nevylézat ven. Není přece důvod, proč se nevyfotit ve spodním prádle. Jsem odpůrce veškerých filtrů a zkrášlovacích metod, takže jsem se tam ukázala, jaká doopravdy jsem, a myslím si, že je to normální“.

I přesto se snaží na své postavě neustále pracovat a křivky dovést k dokonalosti. S novým rokem se již tradičně pojí i plánovaná předsevzetí. Hned několik z nich si pro rok 2024 stanovila i Benešová, kterou jsme nedávno mohli vídat na obrazovkách stanice Nova v druhé sérii komediálního seriálu Co ste hasiči: „Já mám vždycky strašně moc předsevzetí, ale z těch deseti mi vždycky vydrží tak jedno. Vždycky si všechny napíšu, snažím se to plnit, včetně cvičení a lepšího stravování, a uvidíme, jak to dopadne a co z toho bude“.

Ačkoliv by Benešová během letošního roku ráda začala navštěvovat fitko, zatím se kvůli pracovním aktivitám i starostem se stavbou roubenky spoléhá převážně na pravidelné procházky přírodou, kde jí společnost dělá roční fenka labradoodla Žofie a brabantík Otík.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Expres, iDNES; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!