Linda Rybová přiznala, že nemá ráda erotické scény: Má z nich strach a stydí se

Patří mezi nejpřitažlivější české herečky, které muži milují. Přesto má panickou hrůzu z postelových scén. Herečka Linda Rybová přiznala, že ačkoliv je zkušená herečka, a snaží se vždy zachovat profesionalitu, někdy to prostě nejde.

Linda Rybová (47) je kultivovaná, žádoucí a atraktivní česká herečka. Přesto má panickou hrůzu z postelových scén. Je dokonce jednou z nejostudnějších českých hvězd. Pokud má ve scénáři erotické scény, je zázrak, že do nich vůbec jde. V novém kriminálním dramatu Zákony vlka hraje po boku Jana Vondráčka a Stanislava Majera.

,,Ne, že by mi byli kolegové nepříjemní, tihle dva určitě ne, ale já se extrémně stydím. Strašně se bojím, jsem pořád na hraně a necítím se svobodně. Ty lidi tak dobře neznáte. Myslím, že kluci to mají stejně,“ přiznala Rybová v rozhovoru pro Blesk.

Přestože patří mezi zkušené herečky, je velmi plachá a z erotických scén má strach. Kvůli rolím se rozhodně nesvléká. Je sice partnerkou a matkou, ale má své limity. Linda erotiku ve filmech zkrátka odmítá a pokud na takové scény má dojít, hodně o nich přemýšlí.

,,Je fakt, že jsem se před kamerou nikdy nesvlékla, ale nekritizuji herečky, které to dělají. Osobně jsem na to nesmírně citlivá a musím říct, že to oceňují i moje děti. Když mě náhodou vidí ve filmu, kde se má něco stát, křičí: „Mami, nesvlíkej se!“ A já jim to říkám. Mohou být klidné, já se nikdy nesvlékám,“ dodává Linda Rybová v rozhovoru pro Super.cz.

Zdroje: Blesk, Super.cz; Náhledový obrázek: Linda Rybová 2013/Openverse Wikimedia Commons

error: Content is protected !!