Leoš Mareš zveřejnil rozkošné snímky se svou malou dcerou Alex: To je celý táta, píší fanoušci

Malá Alex Marešová v pátek 10.3. 2023 oslavila své první narozeniny. Dcera Leoše a Moniky Marešových roste jako z vody, a jak sám oblíbený moderátor Evropy 2 uvedl, je na ni nesmírně pyšný. To také dokázal svým posledním příspěvkem na Instagramu.

Malá Alex Marešová se narodila 10. března 2022. Pro její maminku Moniku Marešovou se jedná o první vytoužené miminko, zatímco ze strany tatínka, oblíbeného moderátora Leoše Mareše, má holčička dva starší bratry, Matěje a Jakuba. I tak je Leoš za Alex moc rád, protože dcera je jeho vytoužený potomek.

Pyšný tatínek se od narození své dcerky pravidelně chlubí fotografiemi, na kterých zaznamenává každý významný krok či událost, která se jeho dceři podařila. Příspěvek v podobném duchu na svém Instagramu sdílel i nyní, kdy fanouškům odhalil další kus ze života malé Alex.

Jak je ze snímků patrné, pouto je mezi ním a jeho dcerou opravdu velké. Na snímcích malá Alex na Leoše hledí opravdu jako na andělíčka a komentáře fanoušků ohledně podoby jsou jednoznačně na straně Leoše.

,,Malá Alex je vaše úplná kopie, je vidět bezmezná láska a pouto, které mezi sebou máte,“ napsala jedna ze sledující. ,,Jaké to je koukat do zrcadla a vidět sebe jako malého,“ ptá se další fanoušek. ,,Je hodně vidět, že je to malá Leoška,“ dodala další.

Zdroje: Instagram Leoše Mareše, Autorský text; Náhledový obrázek: Leoš_Mareš_2017_Praha/Openverse Wikimedia Commons

error: Content is protected !!