Leoš Mareš vyrazil do Peru: Své syny vzal na čtyřdenní putování mimo civilizaci 

leoš mareš

Moderátor Leoš Mareš má dva syny z předešlého manželství, kterým se věnuje stejně tak, jako své dceři Alex. Tentokrát syny vzal na poměrně netradiční výlet do Peru, kde se vydali na čtyřdenní putování přírodou mimo civilizaci.

Leoš Mareš informoval své sledující, že se spolu se svými syny vydal na čtyřdenní putování po peruanských Andách které skončí ve Sluneční bráně nad Machu Picchu. Fanouškům slíbil, že je bude o své cestě informovat ve Stories.

Leoš ve snímcích prozradil, že jeho synové usnuli vyčerpáním ještě předtím, nez vůbec autem dorazili na místo, kde jejich putování začalo. Jakub i Matěj skutečně tvrdě spali a pravděpodobně se tohoto zážitku i trochu báli, jelikož se jedná o velký výstup z komfortní zóny.

Moderátor se dočkal pozitivních reakcí od fanoušků, kteří oceňují, jak se svým dětem věnuje. „Boží, jsi skvělý táta. To jsou zážitky, na které nikdy nezapomenou,“ nechala se slyšet jedna z fanynek.

„Nikdy jsem vám nezáviděla Dubaj, či Maledivy, ale tohle jo! To je to pravé. Ať se vám líbí, a těším se na storíčka,“ napsala Leošovi další nadšená sledující.

Leoš je skutečně výborný tatínek, který se i jakožto úspěšný podnikatel zvládá věnovat svým synům, ale i dceři Alex, která v březnu oslavila rok.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!