Starší syn Leoše Mareše se chtěl propadnout do země: Osmnácté narozeniny slavil v kabaretu

leoš mareš

Když slavit 18. narozeniny, tak ve velkém stylu. Tímhle heslem se zřejmě řídil moderátor Leoš Mareš, když zařizoval oslavu pro svého staršího syna Jakuba. A protože 18 let u nás znamená zákonnou dospělost, vytáhl ho Leoš rovnou na kabaretní vystoupení.

To ještě Jakub ale netušil, co to na něj jeho vlastní otec ušil. Po vystoupení jedna z účastnic uskupení Czech Cabaret prohlásila, že tu někdo dnes slaví narozeniny. V tu chvíli se Jakub začíná chytat za hlavu a schovává obličej v dlaních. „Syn Leoše Mareše včera oslavil osmnáctiny!“ vykřikuje kabaretní tanečnice.

V tu samou chvíli z pódia sestupuje jiná tanečnice v blýskavém kostýmu a nabízí Jakubovi ruku. Ten ji nakonec přijímá a jde s tanečnicí na pódium. Na Jakubovi jde vidět, jak je z toho celý nesvůj a radši by se propadl do země. „Holky, chopte se ho!“ volá na pódiu tanečnice po gratulaci a předání dárku a celý houf tanečnic vede Jakuba dozadu. „Leoši, vyzvedněte ho za týden, my si s ním poradíme,“ říká dál. Jakub se nakonec probojuje zpět dopředu a za potlesku zůstává za zataženou oponou.

Leoš i Monika pak ve videu Jakuba litují, ale i obdivují, jak s takovým překvapením popasoval. Leoš pak v příběhu ukázal Jakubovu reakci, když se za 20 minut vrátil ze zákulisí. „Tohle udělej Matějovi spíš a ne mně,“ říká stydlivý Jakub. Leoš přiznává, že to úplně nebyl jeho nápad a omluvil se. Kuba to však vzal sportovně a navíc si odnesl jeden otisk od rtěnky na každé tváři. Bonusem večera pak byl dárek v podobě luxusních hodinek s věnováním: „Neboj se ničeho. Táta“.

Zdroje: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!