Leoš Mareš si obarvil vlasy na blond a vyrazil s Monikou do Varů. O pozornost nouzi neměli

leoš mareš, monika marešová

Leoš Mareš (48) vyrazil s manželkou Monikou Marešovou (43) do Karlových Varů na filmový festival na pouhý jeden den, stihli na sebe však upoutat veškerou pozornost. Moderátor překvapil především svými blond vlasy, které si nechal nabarvit před několika dny.

Leoš Mareš ukázal, že umí lidi nejen pobavit, ale také pořádně překvapit. Před cestou do Karlových Varů si nechal nabarvit své světle hnědé vlasy na blond, což nejspíš nečekal nikdo z přítomných. Není divu, že právě jeho vlasy byly hlavním tématem lidí, kteří sledovali celebrity mířící do Varů.

Fanoušci přirovnávají Leoše ke slavným osobnostem. Padla jména jako Eminem či Justin Bieber a také se údajně podobá frontmanovi ze skupiny Coldplay. Mnozí fanoušci hádají, že se Leoš ve skutečnosti inspiroval u svých synů, kteří mají vlasy obarvené také.

„Tak jsme se tak nějak v rychlosti rozhodli s mojí ženou, že se poprvé obarvím,“ řekl fanouškům Leoš na sociálních sítích. Monice se však tento nápad příliš nelíbil, po chvíli se s tím ale smířila.

Monika Marešová nezůstala pozadu. Její béžové šaty vzbudily téměř stejnou pozornost jako vlasy jejího manžela. Některé jedince dokonce provokovala vykukující černá podprsenka. Monice se však líbí a připadala si tak jako Carrie ze seriálu Sex ve městě.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/Nextfoto.cz

error: Content is protected !!