Leoš Mareš se zastrčeným trikem v pyžamu pobavil fanoušky, kteří si jej spletli s Monikou

leoš mareš

Není žádným tajemstvím, že je moderátor Leoš Mareš (47) pro každou legraci. Některé ze svých povedených scének sdílí na svých sociálních sítích, čímž baví své fanoušky. To se mu povedlo i tentokrát.

Leoš Mareš se nebojí přiznat, že stárne. Ve skutečnosti si z toho nedávno udělal legraci a výsledné video se mu tak povedlo, že jej sdílel i se svým publikem na Instagramu.

„Manželka mi namazala záda a trenérka mi nakázala spát se zastrčeným trikem,“ napsal Mareš k videu, které během dvou dnů získalo více než 20 tisíc lajků. Moderátor se na videu v pyžamu a s hrnkem v ruce vydává do své ložnice a ke své smůle vypadá poněkud vtipně. „Tak dobrou,“ dodal.

Mnohé fanoušky pobavilo, jak ladně Leoš kráčí, někteří si jej dokonce spletli s jeho manželkou Monikou Marešovou. „Koukal jsem vaší manželce na zadek a pak jsem se zastyděl,“ napsal Leošovi jeden z fanoušků. Tomu se smíchem psali další fanoušci, kteří si v první chvíli také mysleli, že je na videu Monika.

Není pochyb, že je Leoš oblíbený hlavně proto, že nezkazí žádnou legraci. Mnohým fanouškům tak dokáže zlepšit den. „Vy nemáte chybu,“ zaznělo v komentářích. „Ještě to chce teplý ponožky doma i na spaní, když Váš bolí záda, základ je teplo od nohou!“ napsal s humorem další sledující, který si všiml, že jde Leoš bosky.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!