Leoš Mareš se pochlubil velikonoční fotkou malé Alex: Jako vejce vejci, píší fanoušci

Pyšný tatínek a oblíbený moderátor Leoš Mareš se minulý rok stal otcem vytoužené dcerky Alex. Od té doby se jeho Instagram plní snímky roztomilé holčičky, která se tatínkovi velmi podobá. Zamilovaný snímek, který zobrazuje silné pouto mezi otcem a dcerou, nemohl chybět ani na první společné Velikonoce.

Moderátor Leoš Mareš se 10. března 2022 stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Monika mu porodila vytouženou dceru. Jak moderátor několikrát na svém Instagramu uvedl, pohlaví dítěte bylo pro celou rodinu překvapením a ani nastávající rodiče jej předem nevěděli. 

Proto pro miminko vybrali neutrální jméno Alex. Dnes je malé holčičce něco málo přes rok, a tak se Leoš nezapomněl pochlubit svou malou princeznu. Na Instagramu zveřejnil fotografii z jejich prvních společných Velikonoc, na které je malá Alex vidět naprosto šťastná, v náručí svého tatínka.

Fanoušci si okamžitě všimli neskutečného pouta, které mezi nimi panuje. Alex jako by Leošovi z oka vypadla. Komplimenty se pod snímkem začaly objevovat ihned po zveřejnění. ,,Jako vejce vejci,“ napsala jedna ze sledujících. ,,Je Vám moc podobná, fakt, podívejte se na ty vlásky,“ dodala další.

Jsou zde i tací, kteří lichotí samotnému tatínkovi. ,,Když je krásný tatínek, tak je krásná i dcerka,“ dodala jedna z fanynek. ,,Jak si to tatínkovství krásně užíváte. Od srdíčka, slova tady nejsou třeba,“ dodala další. Je tedy vidět, že Leoš je z malé Alex nadšený a hrdě si užívá své otcovské povinnosti.

Zdroj: Instagram, Autorský text; Náhledový obrázek: Leoš_Mareš_2017_Praha/Openverse wikimedia commons

error: Content is protected !!