Leoš Mareš sdílel rozkošnou fotografii s dcerou Alex

leoš mareš

Moderátor Leoš Mareš (47) se rád chlubí svou roztomilou dcerou Alex, která vypadá jako jeho kopie. Když před pár dny sdílel jejich společnou fotografii, fanoušky tím naprosto dojal.

Leoš Mareš je už rok a půl pyšným tatínkem malé Alex, kterou má se svou manželkou Monikou Marešovou (43). Moderátor využívá své sociální sítě jako veřejný deníček, kam si často odkládá různé fotografie na památku. A v poslední době je velmi aktivní, zejména kvůli koncertu slovenské zpěvačky Dary Rolins, který má moderátor na starost.

Leoš si s rodinou užil víkend na Šumavě, odkud sdílel jednu fotografii za druhou. Jeho úsměv dokazuje, že je skutečně šťastný. Od té doby, co se jeho dcera narodila, moderátor snad ještě nebyl k vidění bez úsměvu. „To byl ale hezký víkend,“ napsal k jedné fotografii, na které je s Monikou a Alex.

Svou fotografií s malou Alex své fanoušky potěšil. Všichni se v komentářích rozplývali nad rozkošnou holčičkou, která je tatínkovi skutečně velmi podobná.

Leoš ale nezapomíná ani na své dva syny. S Jakubem a Matějem v létě vyrazil na čtyřdenní putování po peruanských Andách, která končila ve Sluneční bráně nad Machu Picchu a zrovna dnes na svém Instagramu sdílel fotografii, když byli jeho synové mladší. Fanouškům se pochlubil, že Jakubovi bude za necelý měsíc už 18 let.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!