Leoš Mareš rozplakal Kolečkářovou: Zaplatil celou částku ze vzniklé sbírky

leoš mareš

Zpěvačka Alžběta Kolečkářová se ocitla ve velmi těžké situaci, protože její partner před několika měsíci spáchal sebevraždu a ona zůstala na péči o jejich dvě děti sama.

Alžběta Kolečkářová vytvořila sbírku na platformě Donio, která se jmenovala Sbírka pro Alžbětku. Cílová částka byla 300 000 Kč a ta se vybrala velice rychle. Účelem byla podpora vzniku nového alba, které si Alžběta kvůli situaci, ve které se ocitla, nemohla finančně dovolit.

Jak Alžběta později zjistila, celou tuto částku zaplatil Leoš Mareš. Fanoušci ale zpěvačce přispěli také, a tak se nakonec vybralo přes 380 000 Kč. Zpěvačka byla nadšená. „On mi řekl, že celou tu částku zaplatil on. Že se k němu dostalo, co se mi stalo a že si mě pamatuje ze soutěže SuperStar před 8 lety, protože tehdy seděl v porotě. Já jsem začala plakat, objala jsem ho a řekla mu, že udělám všechno pro to, aby to album vyšlo,“ svěřila se Blesku.

Alžběta Leošovi a fanouškům poděkovala i na svém Instagramu. „Kdo že je strůjcem toho dokonalého naplnění našeho cíle? Věřte, někdo od koho by se to dalo čekat. Je to totiž superman! Leoš Mareš nám umožnil se pustit do práce a vytvořit něco, na co čekáme spoustu let. Moc děkuji!“ zněla její slova vděčnosti.

Fanoušci se tedy mohou těšit na zpěvaččino album, které bude jistě skvělé. Kolečkářová nyní do své práce věnuje mnoho energie, protože ji baví a dokáže se u ní odreagovat.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!