Leoš Mareš prozradil velkou novinku: Chystá na příští rok svoje první turné v životě, které dlouho tajil

leoš mareš

Leoš Mareš včera překvapil své fanoušky velmi pozdním příspěvkem. V noci na svůj Instagram umístil video, kde svým sledujícím tichým, tajemným hlasem oznámil velkou novinu. Na příští rok naplánoval velké turné, a to rovnou svoje. Možná už to bylo za ty roky zapomenuto, ale Leoš se v mládí, kromě moderování, živil také zpěvem.

Nebyl to tak úplně zpěv a dokonce ani rap, Leoš spíš odříkával verše svých hitů, mezi které patří Lži jsou jako déšť, Nejlepší nápad, Zima, Tři slova nebo vtipný Svalnatec. I tak ale patřil mezi oblíbené interprety. Minulý čas není úplně správný – Leoš mezi ně totiž ještě stále patří. V letech 2022 a 2023 odehrál několik vlastních koncertů s názvem Staré Pecky a je nutné říct, že měly velký úspěch.

Leoš pak projekt zastavil a začal se věnovat produkci koncertů jiných zpěváků. S jeho pomocí vyprodala O2 arénu Dara Rolins (dvakrát), vystupoval v ní i Jiří Korn nebo Štefan Margita. Teď si však řekl, že je čas také na něj. „Po dlouhých měsících ticha, mlčení a žádných akcí, kde bych jaksi vystupoval, po vypnutí projektu Staré Pecky, po vypnutí mých velkých O2 arén je načase vám prozradit důvod, proč se tak stalo. Příští rok, v roce 2024, vyjedu na své první turné v životě,“ směje se Leoš.

Turné by mělo zahrnout 13 měst naší republiky. „Asi si říkáte, co tam budu dělat?“ ptá se moderátor. Leoš vysvětlil, že bude skutečně zpívat své písničky. Dokonce si ani nebude zvát žádné hosty. Na projektu pracuje už několik měsíců, ale oznámit ho chtěl až včera z osobního důvodu. Jeho synovi Jakubovi bylo právě v tu samou chvíli 18 let. Před 18 lety se mu narodilo první dítě a včera oznámil „narození“ prvního uměleckého dítěte. „Už to s tím budu mít navždy spojené,“ dojímá Leoš téměř v závěru své fanoušky.

Zdroje: Autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!