Leoš Mareš chodí poprvé do práce a je překvapen: Sedím celý den v kanceláři, tohle dělat už nechci

Leoš Mareš

Jeden z nejoblíbenějších českých moderátorů, Leoš Mareš (47), má život jako z pohádky. Jezdí na přepychové dovolené, užívá si luxusní auta a obléká věci světoznámých značek. Jenže poslední dobou chodí, stejně jako obyčejný smrtelník, do práce.

Leoš Mareš se v poslední době pustil do mnoha projektů. Pomáhá celebritám dobýt O2 arenu a kromě toho se rozhodl uspořádat vlastní turné po České republice, a to i přesto, že o sobě říká, že neumí zpívat. A samozřejmě nezapomíná ani na moderování v rádiu Evropa 2, kde pracuje již víc než 25 let. Velké množství práce jej donutilo k pořízení si kanceláře, ve které má i několik pomocníků. Jenže je to mnohem náročnější než původně čekal.

„Já jsem doteď měl sem tam nějakou schůzku nebo akci, ale to byla nahodilá záležitost,“ prozradil Leoš v podcastu Insider detaily ze svého pracovního života. Není tajemstvím, že Leošova práce byla vždy spíše zábavou.

„Teď ale je to systematická činnost, že já jezdím do kanceláře. Poprvé za život mám kancelář, teď od září, mám tam tým sedmi lidí a já tam chodím do práce. Jsem tam třeba do půl desátý do večera a každý den. I když je to normální pro lidi, tak pro mě to normální nebylo,“ pokračoval ve vysvětlování moderátor, který si na tuto pracovní morálku ne a ne zvyknout. I proto možná s tímto způsobem práce už brzy skoncuje.

„Tohle dělat v takové míře už nechci, já jsem si nakládal víc a víc a teď chci vše dokončit. V novém roce si to chci víc vybírat a mít to víc na pohodu, jako zábavu, protože dělat masovou hromadu těch akcí, to je full time job, nebo dokonce double full time job. A to nechci, chci se pořád ještě bavit a mít to jako zábavu. Moje práce vždy pro mě byla zábavou, ale tohohle už začalo být moc a je to už práce,“ uzavřel Leoš, který si svůj život skutečně umí udělat takový, aby jej bavil. Jedno je však jasné: i když jeho pracovní nasazení nevydrží, odnese si z této zkušenosti velkou spoustu peněz.

Přesto ale Leoš stíhá i odpočinek. Na konci roku vyrazil s manželkou Monikou Marešovou na hory, kde si užili zimní radovánky, a nezapomíná ani na svou dceru Alex, se kterou tráví co možná nejvíc času. Leoš ale nezanedbává ani péči o sebe. Nedávno si nechal výrazně zkrátit vlasy strojkem a fanoušky tak rozdělil na dva tábory.

Zdroj: Autorský text, redakce, Podcast Insider, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!