Lelu Vémolu okradla dvojice mužů, když s malým synem nakupovala: Šíleně jsem se bála, svěřila se

Lela Vémola Ceterová

Ač se situace zdála jako vystřižená z kriminálního seriálu, jednalo se o skutečnost. Před pár dny manželka Karlose Vémoly vyrazila spolu s jejich společným synem Rockym na běžný nákup. Vše probíhalo jako obvykle až do chvíle, kdy Lela Vémola (dříve Ceterová) ukládala synka zpět do autosedačky. V tu chvíli k vozu přiskočili dva muži, kteří z kufru odcizili drahý nákup spolu s dalšími věcmi a z místa během několika málo okamžiků zmizeli.

Slovenská playmate zůstala v šoku. Neměla odvahu se jakkoliv bránit, přeci jen s sebou měla teprve dvouletého synka a sama mohla přijít k úhoně. Na pomoc modelce nepřispěchal ani nikdo z kolemjdoucích, a tak na smrt vyděšená Lela raději co nejrychleji z pražských Stodůlek odjela.

O hrůzném zážitku promluvila prostřednictvím příspěvku na svém Instagramu: „Byla jsem v obchodě nakoupit a ve chvíli, kdy jsem dávala syna do autosedačky, tak se před autem objevili dva muži a začali mi vybírat věci z kufru! Šíleně jsem se bála,“ popsala situaci v slzách. Hlavou jí prolétlo, zda nemá mužům zkusit něco říct, ale strach byl silnější: „Nevěděla jsem, jestli jim můžu něco říct. Aby nám neublížili. Byl to úplný extrém“.

Celá situace navíc proběhla až neuvěřitelně rychle. Lela se domnívá, že dvojice si auto jejího muže vyhlídla už ve chvíli, kdy k obchodu dorazila a k činu se odhodlala, jakmile se modelka začala věnovat synovi a na nákup přestala dávat pozor. Zloději navíc měli odcizit nejen nakoupené potraviny a dárky, ale pravděpodobně i věci, které měl v kufru auta uložené Karlos Vémola, jenž je aktuálně se svým otcem v USA: „Možná pobrali nějaké věci z kufru, co tam měl Karel, to ani nevím, co tam měl. Až to zjistí, tak bude teprve naštvaný,“ dodala Lela ztrápeně.

I přesto, že se jednalo o trestný čin, Lela policii na místo nepřivolala. S krádeží se za svůj život setkala již několikrát a nikdy jí odcizené věci navráceny nebyly. I proto z místa raději jela hned domů. Jak v závěru příspěvku modelka zmínila, i ona si musí na nákup nejprve vydělat, a nejedná se tak o záležitost, kterou by jednoduše hodila za hlavu: „Peníze mi nepadají z nebe a já si taky musím na ten nákup vydělat. Já nejsem milionář“.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Expres; Náhledová fotografie: Lela Vémola – se svolením

error: Content is protected !!