Lela Vémola ukázala své obří poprsí v plavkách a schytala drsnou kritiku. Kritizující lidi odpálkovala

lela vémola

Influencerka Lela Vémola vyrazila na dovolenou do Thajska, odkud opět naštvala spoustu svých sledujících. Sdílela totiž fotografii v plavkách, kde ukázala velkou část svého obrovského poprsí.

Na první pohled to vypadá, že má Lela Vémola na svém Instagramu obrovskou komunitu fanoušků. Ve skutečnosti se spíše jedná o jedince, kteří si nenechají ujít příležitost, kdy mohou influencerku urazit. A to se stalo i tentokrát.

Lela si užívá na dovolené v Thajsku, odkud sdílela fotografii v jednodílných plavkách. Ty neodhalují bříško a dokážou zahalit velkou část těla. To se však netýkalo Lely Vémoly, která si oblékla plavky se skutečně velkým výstřihem, odkud jí vykukovalo obrovské poprsí.

Netrvalo dlouho a na influencerku se slétla smršť negativních komentářů a urážek. „Lelo, tohle už je moc dle mého názoru, trošku soudnosti,“ zaznělo v komentářích. „Tohle je nedůstojné,“ napsal další sledující. Negativních komentářů a drsné kritiky se nakonec nashromáždilo tolik, že se k nim Lela rozhodla vyjádřit.

 „Toto je můj Instagram a ne smetiště, do kterého lidi budou házet svoje sra*ky, které mají v hlavě,“ znělo vyjádření od Lely, která se nejspíš pořádně naštvala. „Já jsem taková, jaká jsem a kvůli lidem se měnit nebudu a ani nechci. A už vůbec se nebudu koupat v tričku v 31 stupních,“ odsekla. To bylo po dlouhé době, co Lela na komentáře reagovala a kritizující lidi odpálkovala.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Show Jana Krause – public domain

error: Content is protected !!