Lela Vémola ukázala nový zadek a sklidila ostrou kritiku: Vypadáte na 55, vzkazují lidé

lela vémola

Influencerka Lela Vémola byla před nějakou dobou v Istanbulu, kde podstoupila reoperaci svých hýždí. Nyní se ukázala svým fanouškům na videu ze všech stran, sklidila ale velkou kritiku.

Lela Vémola se těšila, až se jí po operaci všechno zahojí a bude si moct užívat tak, jako dřív. Tato chvíle padla akorát na zápas na Štvanici, kde měl souboj její manžel Karlos Vémola.

Lela se před akcí sebevědomě natočila, aby svým fanouškům předvedla svůj nový zadek, a na sociálních sítích vzniklé video sdílela. Dočkala se ale ostré kritiky.

„Těším se na dnešní zápas mého manžela. Vidíme se na Štvanici,“ napsala k videu, pod kterým se brzy strhla lavina komentářů od sledujících.

„Vypadáte na 55 let… smutné,“ zněl jeden z prvních komentářů směřovaný k věku influencerky, který rozhodně nebyl jediný. Pokud byste čekali, že ty další byly příjemnější, pak byste se nejspíš spletli. „Je zvláštní, jak může být někdy přílišná posedlost za dokonalostí právě tou nedokonalostí,“ vzkázala influencerce další sledující. „Úplně mi přijde, že zestárla,“ přidal se další.

Lela na komentáře nijak nereagovala. Pravděpodobně ji velmi mrzelo, že se drtivá většina komentářů nesla v negativním duchu. V dalších desítkách komentářů se objevoval výsměch, lítost a urážky směřované k influencerce a jen minimum komentářů bylo pozitivních.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: Show Jana Krause – public domain

error: Content is protected !!