Lela Vémola ukázala nové vlasy: Místo pochvaly se dočkala kritiky za zlomený nehet

Lela Vémola se svým sledujícím opravdu nezavděčí. Ať už na svém Instagramu sdílí jakýkoliv obsah, vždy se objeví lidé, kteří si najdou alespoň malou záminku pro velkou kritiku.

A o tom se slovenská playmate přesvědčila i tentokrát. Se svými sledujícími se Instagramu chtěla podělit o svůj nový účes, kdy se rozhodla svou image změnit delšími, prodlouženými a vyžehlenými vlasy. K tomu zvolila decentně sestříhanou ofinu.

„Toužila jsem po něčem novém. Dnes jsem strávila příjemný den v salonu, kde se cítím jako doma. Děkuji personálu, který tam pracuje. I s dětmi se tam máme vždycky hezky. Nejprve jsme odpojili odrostlé spoje, poté natónovali vlasy a nakonec jsme napojovali nové středoevropské blond vlasy. Jsem moc spokojená, děkuji,“ popsala na Instagramu celý proces návštěvy svého kadeřníka.

Jenže místo lichotek a povzbudivých komentářů se dočkala spíše kritiky. A to za úplně něco jiného, než byl její nový vzhled, který měl být hlavním tématem daného příspěvku. Našli se totiž sledující, kteří si okamžitě všimli, že má Lela na fotografii zlomený nehet.

„Ještě na nehty je třeba si zajít,“ rýpla si do Lely jedna z komentujících. „Ten jeden nehet bych ale nefotila,“ dodala další. Naštěstí se našli i rozumní komentující, kteří se Lely zastali. „Já nechápu, proč jí kritizujete zlomený nehet, vždyť to se stane. Lidi, buďte trochu soudní, to se do ní musíte pořád trefovat?“ 

Zdroj: Instagram, Autorský text; Náhledový obrázek: Lela Vémola – se svolením

error: Content is protected !!