Lela Vémola šla opět pod kudlu: Nejdřív luxusní oslava s Karlosem, pak rychlý odlet do Turecka

lela vémola

V neděli oslavila Lela Vémola své 34. narozeniny. Její manžel Karlos Vémola jí opět připravil několik pěkných zážitků. Překvapivě si hned po oslavě sbalila kufry a odjela. Mnoho lidí tím překvapila, ale podle nejnovějších příspěvků se nejedná o nic vážného. Co tedy za jejím odjezdem stálo?

Jeden z nejslavnějších českých zápasníků v MMA si dává na opulentních narozeninových oslavách záležet. Proto jednu z nich připravil i pro svou milovanou Lelu, která mu i přes několik excesů z minulosti stojí stále po boku. Možná i proto ji rád rozmazluje drahými dárky a překvapeními.

Tentokrát pro ni uspořádal opulentní večírek, na který se sjeli členové rodiny, přátelé a známí, s nimiž se často potkávají. Narozeninové překvapení rozdělil na dvě části. Nejprve Vémola pozval svou ženu na palubu lodi, na které se s několika nejbližšími přáteli plavili po Vltavě. Bylo krásné počasí, takže si Lela mohla výlet naplno užít.

Večer se již přesunuli do stylového podniku v centru Prahy. Tam na Lelu čekala větší skupina přátel, se kterými se bavila až do rána. Jak prozradila ve svém příspěvku, chyběli jí jen blízcí přátelé ze Slovenska, se kterými bude slavit později. ,,Na letošní narozeniny si slibuji, že budu k sobě hodnější a dosáhnu všeho, po čem mé srdce touží. Jsem šťastná, že mohu oslavit další rok svého života. Všechno nejlepší k narozeninám,“ popřála si Lela na Instagramu.

Krátce po oslavě však přišlo velké překvapení. Lela totiž oslavila narozeniny o něco dříve a brzy svým fanouškům prozradila hlavní důvod. Jakmile totiž oslava skončila, sbalila si kufry a vyrazila na dovolenou do zahraničí. Karlos tak zůstal opět sám. ,,Zítra mi odlétá letadlo na čtrnáct dní a já budu slaměný vdovec, takže tu oslavu udělám už dneska,“ napsal Vémola na sociální síť a prozradil také hlavní důvod, proč se rozhodl uspořádat narozeninovou oslavu dříve. Lela později potvrdila, že si jede do Turecka užít pár dní volna.

Magazínu Expres.cz se podařilo zjistit, proč Lela po oslavě tolik spěchala do zahraničí. Podle jejich zdroje tam jela na plastickou operaci. Tentokrát si chce nechat vylepšit hýždě. Z toho důvodu se Karlos nebránil ani tomu, aby byl tak dlouho slaměným vdovcem. Lela takovou estetickou turistiku absolvuje poměrně často. V minulosti si například nechala v Íránu upravit obličej.

Zdroje: Expres.cz, Autorský text, Instagram; Náhledový obrázek: Show Jana Krause – public domain

error: Content is protected !!