Lela Vémola se zesměšnila před svými fanoušky: Tvrdila, že je v Turecku, přitom v pozadí fotek byla Bratislava

lela vémola

Lela Vémola se opět zesměšnila. Právě se má nacházet Turecku na plastické operaci, ale má to háček. Na fotografii, kterou zveřejnila a tímto místem označila, Turecko rozhodně není. Netrvalo dlouho a fanoušci se ozvali.

Manželka bojovníka Karlose Vémoly Lela rozesmála celé Česko i Slovensko. Podle jejích příspěvků na sociálních sítích je momentálně v Turecku, kde podstoupila plastickou operaci hýždí. Zveřejnila několik fotografií z pokoje a popsala, jak se z operace zotavuje.

Kliniku v Istanbulu si velmi pochvaluje, péče je tam podle ní na vysoké úrovni. Mnoho fanoušků však jistě zaujaly černobílé fotografie s popisky, v nichž Lela označila, že byly pořízeny v Istanbulu.

Pozorné oko čtenáře si však všimlo, že fotografie, které se měly fotit v Istanbulu, mají budovu, která se nápadně podobá jedné z bratislavských památek, a to budově slovenského rozhlasu. Kromě obrácené pyramidy je na snímcích vidět i budova Národní banky Slovenska, takže není pochyb o tom, že snímky musely být pořízeny v Bratislavě. Fotografie si můžete prohlédnout na Instagramu Lely Vémoly.

Proč jim Lela dala označení Istanbul, zůstává záhadou. Nicméně několik sledujících se jí na Instagramu několikrát zeptalo, nicméně na toto téma se Lela snaží nijak nevyjadřovat a na případné dotazy nereagovat.

Zdroje: Instagram, Autorský text; Náhledový obrázek: Show Jana Krause – public domain

error: Content is protected !!