Lela Vémola s dcerou: Po dlouhé době překvapila přirozenou fotografií

lela vémola

Influencerka Lela Vémola překvapila fanoušky velmi přirozenou fotografií, na které se objímá se svou dcerou Lily. Lela se tak po dlouhé době dočkala pozitivních reakcí.

Lela Vémola na svých sociálních sítích sdílí převážně takové fotografie, které s dětmi nemají moc společného. Nejčastěji se jedná o reklamy a návštěvy luxusních podniků. Tentokrát však po nějaké době udělala výjimku a pochlubila se svou roztomilou dcerou Lily.

Lela k fotografii přidala dojemný vzkaz. „Dcera je jen malé děvčátko, ze kterého vyroste tvoje nejlepší kamarádka,“ napsala. „Moje dcera Lilinka je můj největší úspěch. Je to malá hvězda a můj život se od té doby, co přišla, tak moc změnil k lepšímu. Miluju ji,“ zněly slova pyšné maminky.

Pod příspěvkem se to v komentářích jen hemžilo pozitivními zprávami. To se influencerce často nestává, protože to bohužel většinou schytává za svůj údajně nepříliš přirozeně působící vzhled. Nedávno se na Lelu spustila lavina kritiky kvůli videu, na kterém předvádí své nové pozadí po plastické operaci. Teď je ale všechno jinak.

„Moc Vám to sluší,“ napsal Lele sledující. „Moc krásně napsané,“ nechala se slyšet fanynka. Další fanynka přišla s poměrně rázným komentářem. „Než nastane puberta. To pak i ta nejlepší máma je na blacklistu,“ napsala.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Show Jana Krause – public domain

error: Content is protected !!