Lela Vémola prý ve filmu Karlose Vémoly vypadala mohutně: Svedla to na kameramany, kteří podle ní neumí natáčet

Lela Vémola, Karlos Vémola

Influencerka Lela Vémola se ve filmu svého manžela Karlose Vémoly pochopitelně objevovala poměrně často. Ačkoliv po premiéře vypadala velmi spokojeně a na nic si nestěžovala, nyní se ukázalo, že se jí záběry příliš nelíbily.

Jelikož si diváci do Lely několikrát rýpli kvůli jejímu vzhledu, tak se influencerka nakonec rozhodla vyjádřit. Nakonec přišla s tím, že ve filmu Karlos vypadala úplně jinak než ve skutečnosti. Její důvod však zní trochu vtipně. Podle ní za to totiž mohou kameramani, kteří svou práci nedělali poctivě.

„Ve filmu mého manžela jsem vypadala před kamerou obrovská a hodně z vás mě kvůli tomu kritizovalo. Jak můžete vidět, na TV JOJ byl ale tým šikovných kameramanů a obrovská teda opravdu nevypadám. Děkuji, chlapci,“ postěžovala si na svých sociálních sítích s tím, že to vlastně vůbec není její problém.

Lela neváhala a všechno svedla na kameramany, čímž si nejspíš mnoho příznivců nezískala. Naopak. Diváci se jí začali vysmívat ještě víc. Lela si však stojí za svým. „Opět je to jen o tom, kdo umí natáčet a kdo ne. Je mi jedno, jestli se urazí lidé zodpovědní za natáčení filmu. Já jsem se mohla také urazit, protože jsem tam bohužel vypadala špatně a ve skutečnosti tak vůbec nevypadám. Tak se věci mají,“ vysvětlila.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!