Lela Vémola odletěla do Turecka: Podle fanoušků si nechá zmenšit ňadra

lela vémola

Bývalá playmate Lela Ceterová se po manželových skandálech pravděpodobně rozhodla jít do sebe. Prý chce napravit estetické prohřešky z mládí, kterých lituje. Není to dávno, co si nechala odstranit výplň rtů, aby vypadaly přirozenější, a tím údajně neskončila.

Když na svém instagramovém účtu oznámila, že letí do Turecka, její fanoušky samozřejmě ihned napadlo, že cílem není dovolená, nýbrž další kosmetický zákrok. Vyjádřili domněnku, že si nechá zmenšit svoje silikonová ňadra, kterými je proslulá. Lela má ostatně oblibu vyrážet na úpravy mimo hranice České republiky. Na podzim minulého roku totiž odletěla od Íránu na reoperaci nosu.

Cesta do Turecka přišla přesně na její 34. narozeniny, mnozí tak ihned začali uvažovat, že si jako dárek nadělí další návštěvu plastické kliniky. A byť se ráda svým bujným dekoltem chlubí, nebylo by k podivu, kdyby se i zde rozhodla pro přirozenější podobu. Ostatně jak platí známé pořekadlo, méně je někdy více.

Nelze si nevšimnout, že se v posledních měsících výrazně změnil i Lelin šatník. Začala dávat přednost elegantním a vkusným modelům před vyzývavými kousky. Její proměnu mnozí fanoušci přijali s nadšením a z toho důvodu spekulují, že by podobné změny mohla docílit i na svém těle.

Zdroj: Redakce; Náhledový obrázek: Show Jana Krause – public domain

error: Content is protected !!