Lela Vémola mění styl: Obléká se elegantněji a odsuzuje přehnané filtry na sociálních sítích

Za posledních několik měsíců prošla Lela Vémola poměrně velkou proměnou. Odvážné modely vyměnila za elegantnější kousky, čímž si u mnohých získala obdiv i sympatie. A opravdu, Lela prokoukla a nová vizáž jí sluší mnohem více.

Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly patrně prochází jakousi duševní proměnou, která ji vede k mnoha životním změnám a postojům. Na sociálních sítích sdílí fotografie, na nichž je vždycky silně nalíčená a mnohdy vypadá spíše jako umělá panenka. Její fanoušky tak přirozeně zajímalo, jak vypadá bez filtrů a nánosu make-upu. Rozhodla se tedy ve Stories na Instagramu ukázat, že se jako nenalíčená nemá za co stydět.

Byť je líčení její vášní i zálibou, nakonec se nejpohodlněji cítí s čistou tváří. „Dost často chodím nenalíčená mezi lidmi a překvapuje mě, jak se jim to líbí. Mám upřímnou radost z toho, že mi chválí pleť a poznávají mě na veřejnosti i bez make-upu,“ osvětlila svůj postoj Expresu.

Chci ukazovat skutečnou realitu, aby se ženy nebály ukazovat takové, jaké jsou. Myslím si, že ty filtry na Instagramu je stresují. Každá žena je svým způsobem krásná a není třeba to skrývat za filtry. Mnohokrát vidíme, že na sociálních sítích to ženy s filtry velmi přehání, a když je potkáte na ulici, nepoznáte je,“ dodala influencerka, která ještě nedávno mezi tyto lidi sama patřila.

Zdroje: Expres, Instagram Lely Vémoly; Náhledový obrázek: Show Jana Krause – public domain

error: Content is protected !!