Vémolovi jsou známí svou láskou ke zvířatům, Lela si však oblékla kabátek s pravou kožešinou. Za to schytala drsnou kritiku

lela vémola

Lela a Karlos Vémolovi mají doma svoji malou soukromou zoologickou zahradu. Mezi zvířecí členy jejich rodiny patří třeba lev, pštros, žralok, krokodýl nebo mýval. Oba se řadí mezi velké milovníky zvířat, ale Lela Vémolová si na sebe klidně oblékla kabátek s pravou kožešinou.

Včera na svém Instagramu sdílela video, na kterém propagovala oblečení z firmy, která se specializuje na luxusní kožichy z pravé lišky nebo i mývala. Ve videu se promenáduje v krátkém světle fialovém kabátku doplněném o kožešinu. Konečně prý našla něco teplého, stylového na zimu, co zároveň nepůsobí tmavě a smutně.

Za to však v komentářích schytala také kritiku. „Doma – v té “zlaté kleci” deklarujete, jak s manželem milujete zvířata – a pak promujete pravé kožichy? Pokud mám důvod si o Vás myslet, že nejste úplně chytrá, tak právě teď,“ napsala jedna sledující. Lela se snažila bránit argumentem, že i na výrobu peněženek, kabelek a opasků padne kůže ze zvířat. Na to jí však bylo odpovězeno, že na tyto výrobky se používá kůže zvířat hospodářských, která se zároveň chovají pro maso.

Další ze sledujících Lelu obvinila, že už neví, co by neudělala pro peníze. „Je vidět, že ty desítky kil silikonu, co nosíte vám už natekly do mozku,“ nebrala si slečna servítky. Jiná sledující zase Lele doporučila, aby si nejdřív zjistila, jak se na takových farmách ke zvířatům chovají, než začne něco podporovat. Zdá se, ale že Lela se svého přesvědčení nevzdá.

Zdroje: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Show Jana Krause – public domain

error: Content is protected !!