Lela Vémola (34) opět sklidila výsměch: Neumí otevírat pusu na primitivní text písničky

lela vémola

Influencerka Lela Vémola (34) si zkrátka nedá pokoj a opět dala prostor svým odpůrcům, aby se do ní pustili. Netrvalo dlouho a urážky se jí pod novým příspěvkem na sociálních sítích jen sypaly.

Lela Vémola se při slavné písničce Barbie Girl díky makeupu během chvíle změnila v hotovou Barbie. Problém však byl v tom, že se rozhodla na tuto písničku otevírat pusu, což jí příliš nešlo. Influecerka sklidila výsměch i za to, že si nedokáže zapamatovat ani zcela primitivní text písničky.

Lela dala do tvorby videa určitě značné úsilí, po přečtení komentářů však pravděpodobně zjistila, že se jí příliš uznání nedostalo. Pod příspěvkem se totiž opět nacházelo velké množství negativních komentářů.

„Na toto už nemáte věk,“ napsala influencerce sledující. „Plastic to vystihuje dokonale,“ reagovala další sledující na text písničky. Někteří se však v nenávistných zprávách posunuli ještě o kousek dál. „Zajímalo by mě, jestli jste tak velká prsa chtěla, nebo po nich toužil váš muž. Kvůli nim vypadáte skoro jako ta jeho bývalá hrůza,“ zaznělo pod příspěvkem.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Show Jana Krause – public domain

error: Content is protected !!