Lela a Karlos Vémolovi letos vynechali Slavíky: Na těch loňských je ponížili v přímém přenosu

Lela Vémola, Karlos Vémola

Lela a Karlos Vémolovi loni vyrazili na akci Český Slavík, kde se zpočátku dobře bavili. Jenže po nějaké době si z nich moderátoři udělali legraci v přímém přenosu, což nepochybně viděla velká část České republiky. A právě proto Lela Vémola s radostí oznámila, že na Slavíky letos rozhodně nepůjde.

„Úžasná věc je, že Karlos Vémola si opravdu vzal svou Lelu. A nádherné na tom je, že jí byl opravdu věrný po celou dobu obřadu. To je super,“ řekla v přímém přenosu moderátorka Tereza Pergnerová. S tou pak souhlasil také Aleš Háma a Ondřej Sokol. „Je to krásné, skutečně nádherné,“ zněla jejich sarkastická odpověď.

V tu chvíli se smáli úplně všichni – tedy až na Lelu a Karlose, kteří se cítili pořádně poníženě. Na druhou stranu vše, co bylo řečeno, odpovídalo tomu, že Karlos několikrát Lelu podvedl, a to i v době, kdy byla těhotná. V jednu dobu měl dokonce dvě milenky zároveň, které se nyní utkají v zápasu, který organizuje Red Face.

Lela se však nezlobí na svého manžela, ale na moderátory, kteří si z nich na Slavících vystřelili. „Bylo to absolutně netaktní a nevkusné i vzhledem k tomu, že Český slavík slavil 60. výročí,“  sdělila Lela deníku Expres.

„Málokdo si to umí představit, ale myslím si, že každý, kdo má v sobě trochu inteligence a nějaké to srdce, se dokázal do mě vžít, jak jsem se asi musela cítit. Myslím si, že je to tak správně, že nejdeme,“ dodala influencerka.

Zdroj: Redakce, autorský text, Expres, Super; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!