Kuchařová opět rýpe do Brzobohatého: Doma má prý několik paruk po nebožce ženě

taťána kuchařová

Jistě si vzpomenete, jak tvrdě se bývalá Miss World, Taťána Kuchařová, bránila zveřejňování skutečností ohledně jejího církevního rozvodu s muzikantem Ondřejem Brzobohatým. Velmi se jí dotklo, když Ondřej udělal rozhovor, kde popsal několik nepěkných věcí, které s Taťánou musel zažívat.

Modelka se na Instagramu dušovala, že nikdy nikoho veřejně nepoškodila a její bývalý manžel patří do této skupiny lidí. Ondřej i veřejnost jí totiž vyčítali, že údajně měla zveřejnit informace ze žádosti o církevní rozvod. To však Taťána odmítala. Chvíli se o tom všude psalo, kdo vlastně může za tohle praní špinavého prádla, a pak to najednou utichlo.

To bylo samozřejmě zbožné přání obou exmanželů a jejich blízkých. Ondřej nedávno začal novou kapitolu života, když v Itálii pojal za svou novou manželku Danielu Písařovicovou. I Taťána si hleděla svého. Podle jejího Instagramu se věnovala hlavně práci, například pracovní focení.

Právě z něj vzešly velmi vkusné fotky, kde se Taťána představila s novým účesem, tak zvaným mulletem. Ten letěl v 80. letech i mezi muži. Blondýnka si však skutečně své vlasy ostříhat nenechala, pouze použila paruku, jak vysvětlila v pořadu televize Prima ShowTime, píše deník Aha.  „Já jsem teď v poslední době použila pár paruk. Po nebožce ženě mi jich totiž pár zbylo,“ vtipkovala modelka na účet svého bývalého manžela.

Během rozvodové pranice na Ondřeje totiž vyplynulo, že se rád převléká za ženu ve stylu drag queen a říká si Tiffany Richbitch. Zatímco Taťána to považovala za úchylné, Daniela Písařovicová o Tiffany v rozhovoru pro Blesk mluvila jako přátelské a vtipné.

Člověk by řekl, že za tu dobu už Taťána nebude mít potřebu se o svého bývalého otírat, ale stalo se. Nakonec aspoň sama uznala, že „to byl blbý fór“.

Zdroje: Autorský text, redakce, Aha, Blesk; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!