Krásná a noblesní dáma: Marie Rottrová (81) pózovala v elegantním kostýmku

marie rottrová

Zpěvačka Marie Rottrová (81) umí pořádně překvapit. Předvedla se v elegantním kostýmku a mnohé překvapila tím, v jaké kondici stále je. Aktuálně jezdí na koncerty a nic nenasvědčuje tomu, že by jí po zdravotní stránce nebylo skvěle.

Brzy oslaví 82. narozeniny, přesto v té nejlepší možné formě. Vrstevnice jí závidí a ti mladší si v jejím věku přejí být takoví, jako ona. Řeč je samozřejmě o zpěvačce Marii Rottrové, která vypadá, jako by snad úplně přestala stárnout.

Marie se na videu procházela po ulici a ukázala se tak ve své celé kráse. Zpěvačka měla pravděpodobně pracovní den, protože má naplánováno spoustu koncertů až do konce letošního roku.

Zpěvačka prozradila, že se jedná o její vysněné sako, ke kterému si pořídila i sukni a kalhoty. „Jak se jinak máte? Já si užívám letní dny s rodinou mezi tím mám občas nějakou práci a zkraje září už budu koncertovat naplno. Těším se na to,“ prozradila fanouškům.

Svým mladistvým vzhledem překvapila zejména fanoušky, kteří v komentáři pod videem, kde zpěvačka pózovala ve svém kostýmu. A vůbec nešetřili chválou. „Krásná, inteligentní a noblesní dáma. A naprosto úžasná zpěvačka, kterou miluju a obdivuju od mládí,“ napsala jí fanynka. „Maruško vy jste krásná,“ přidávaly se desítky dalších.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Luděk Kovář/ Wikimedia Commons / CC-BY-4.0 & GFDL

error: Content is protected !!