Král Karel III. poslal vnučce Lilibet jedinečný dárek: Inspiroval se královnou Alžbětou II.

Princezna Lilibet oslavila dne 4. června 2. narozeniny, což by se neobešlo bez dárku od dědečka, krále Karla III. Ten své vnučce poslal jedinečný dárek, který se musel vyrobit na zakázku, uvádí portál Express.

Král Karel III. chtěl své nejmladší vnučce Lilibet darovat něco, co bude pouze její. Inspiroval se tedy svou maminkou, zesnulou královnou Alžbětou II., jenž měla přezdívku Lilibet – a právě po ní je nejmladší princezna pojmenovaná.

Král nechal na míru vyrobit domeček podobný domu, který měla královna Alžběta II. a její sestra Margaret v dětství. Domek nechal zpracovat na základě starých fotografií z archivu, a poté jej nechal poslat své vnučce do Ameriky, kde Harry a Meghan s dětmi aktuálně žijí.

Ačkoliv není tajemstvím, že král Karel III. má v současné době se svým synem Harrym a jeho manželkou Meghan poněkud problematické vztahy, tak je hezké vidět, že se to nevztahuje na jejich děti. Král daroval vnučce dárek, na který bude holčička vzpomínat celý život.

První narozeniny Lilibet oslavila na jubilejních oslavách své babičky Alžběty ve Velké Británii spolu s celou rodinou, tentokrát se však do Anglie Harry a Meghan s dětmi nevydali.

Zdroj: Express, She Knows; Náhledový obrázek: The White House/Wikimedia Commons (Public Domain)

error: Content is protected !!