Korunovace je podle prince Louise nuda: Jeho zívání a znuděné pohledy baví celý svět

Na britský trůn dnes oficiálně nastoupil král Karel III., dosud známý jako princ Charles. Princ Louis si téměř po roce znovu ukradl pozornost během mávání královské rodiny z balkonu Buckinghamského paláce i během samotné korunovace jen pro sebe.

Korunovace krále je velkým dnem nejen pro Velkou Británii a celou královskou rodinu, ale především pro potomky prince Williama a princezny Kate. Princezna Charlotte dorazila do Westminsterského opatství ruku v ruce se svým mladším bratrem, princem Louisem, uvádí porttál GB News. Právě reakce nejmladšího ze tří potomků sledovaného páru roztočily světové objektivy.

Od jeho srdceryvných snímků a videí z oslav platinového jubilea zesnulé královny Alžběty II. se mu zaslouženě dostalo přízviska královský vynálezce. Princezna Charlotte, která tento týden oslavila osm let, přijela na místo konání slavnosti autem spolu se svým bratrem Louisem a maminkou, princeznou Kate. Sourozenci jeli bez svého staršího bratra, prince George, který jel v jiném voze.

Záběry malého princátka Louise ve Westminsterském opatství okamžitě začaly zajímat celý svět, protože pětiletý chlapec sedící v lavici se opravdu viditelně nudil, načež dokonce začal zívat. Aby toho nebylo málo, přitáhl na sebe pozornost i během vystoupení královské rodiny na balkonu Buckinghamského paláce, píše web FoxNews.

Princ Louis po chvíli intenzivního mávání všudy přítomným divákům předvedl pár legračních gest a obličejů. Jakmile začaly vzduchem létat proslulé akrobatické stíhačky britského letectva, neudržel se a začal křičet a hledět na leteckou show s otevřenou pusou dokořán, jak uvádí Page Six. Princezna Kate s princem Williamem se nezmohli na nic jiného, než upřímný smích. Naopak malá princeznička Charlotte jakoby svého bratra ze slušnosti chtěla trochu pokárat.

Zdroje: GB News, FoxNews, Page Six; Náhledový obrázek: Pixabay/Public domain

error: Content is protected !!