Konec Rubalových: Herečka Petra Nesvačilová se dojemně rozloučila se seriálem Osada

Petra Nesvačilová

Petra Nesvačilová je českou herečkou a režisérkou, kterou diváci doposud mohli vidět v seriálu Osada. Ztvárnila postavu Heleny Rubalové, rázné manželky a kadeřnice, která si do přírody jezdí odpočinout i řešit svá osobní dramata.

Osada se stala oblíbeným českým seriálem, který vysílala Česká televize od roku 2021. Na iVysílání je možnost online sledovat obě série a užít si tak velice příjemné příběhy z všedního života chatařů.

Mezi výrazné tváře Osady patří mimo Petry Nesvačilové i její herecký partner Radek Holub, kterého diváci znají jako Milana Rubala, kadeřníka a vojáka. Stejně tak zazářila i Pavla Beretová, Ivana Chýlková či Stanislav Majer. Je tam k vidění spousta známých herců, kteří skvěle ztvárnili zajímavé postavy a jejich životní etapy.

To, že Osada po druhé sérii končí, je pro mnohé fanoušky rána, i když se na sociálních sítích shodují, že přeci jen ta první série se líbila více, i když druhá měla také něco do sebe. Někteří polemizují, že důvodem, proč Osada nepokračuje, může být i omezený prostor, jelikož děj se odehrává pouze u rybníka a sedmi chatek.

Petra Nesvačilová se jako Helena Rubalová rozhodně vryla do podvědomí diváků a vypadá to, že i v ní Osada zanechala jen to krásné. Dojemně se se seriálem i svým hereckým manželem Milanem Rubalem rozloučila na svém Instagramu.

„Tak a dnes už poslední díl, adié moje milovaná a bláznivá Heleno. Byly to s tebou krásné čtyři roky. Čtyři roky s nejlepším Milanem. Stihla jsem s tebou toho hodně. Dokonce jsme hrály s tebou i s mojí dcerou v pupíku. No bylo to dobrodružství. Tak Vám děkuji. Užijte si dnes poslední díl. Děkuji celé partě z Osady,“ napsala dojemný vzkaz pro fanoušky i kolegy.

Diváci jsou z jejího příspěvku nadšení, ale na druhou stranu opravdu těžce nesou, že je konec všem těm zábavám pátečního večera, kdy je Osada provázela osudy svých rozmanitých hrdinů.

Sledovali jste Osadu? A jak se vám líbila?

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Show Jana Krause/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!