Konec plastik, řekla Lela Vémola a pak si opět nechala výrazně zvětšit rty. „To už nemá s ženskou krásou nic společného“ píší jí lidé

Lela Vémola Ceterová

Influencerka Lela Vémola (34) byla ještě nedávno velmi spokojená se svými menšími rty, mnohé potěšila také svým méně vyzývavým stylem. Ze všech stran se na ni valila pochvala, avšak Lela si to opět zkazila.

Zdálo se, že se Lela pomalu ale jistě snaží vrátit zpět k přirozenosti, která jí nesmírně slušela. Nechala si zmenšit rty a působila tak mnohem jemněji, navíc výrazně omládla. Téměř ze dne na den se tak stalo, že věčně kritizovaná Lela dostávala samé pochvaly. Jenže teď je zase všechno jinak.

Lela u přirozených rtů příliš dlouho nevydržela a rozhodla se pro opětovné zvětšení. S kyselinou hyaluronovou to ale možná přehnala, protože její rty se staly vskutku obrovskými. Jak je ale vidět na videu, které influencerka sdílela, ona je spokojená.

To se ale nedá říct o sledujících influencerky, kteří jsou z výsledku v šoku. Nejspíš doufali, že Lela s estetickými úpravami končí. To se ale nestalo. Lela má pod svým příspěvkem více než 300 komentářů a jen málo z nich je pozitivních. Někteří dokonce uvedli, že její rty teď připomínají spíše dva buřty.

„Toto nemá s ženskou krásou nic společného,“ napsala jedna ze sledujících. Další nechápala, proč si Lela rty zvětšila, když si je teprve nedávno nechávala zmenšit. „Nenechala jste si schválně nedávno ten vrchní ret zmenšit? Myslím že vás to zjemnilo více než to co máte teď,“ uvedla.

„Velmi ošklivé rty,“ napsal narovinu další člověk. „Není to zbytečné?“ nechápe další. Lela nejspíš při čtení komentářů moc velkou radost neměla, protože kritika byla tentokrát opravdu obrovská.

Lela si však za svými názory pevně stojí. „Ženská krása je nádherná ve své rozmanitosti. Každá z nás se chceme líbit sobě i svému okolí. Je velmi důležité cítit se krásně díky zevnějšku i po duševní stránce. Estetické úpravy lidi velmi rozdělují v názorech, což je naprosto v pořádku, nemůže se všem líbit to stejné, ale důležité je, abychom se naučili s úctou a porozuměním respektovat i opačné názory,“ vzkázala svým sledujícím.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!