Konec oblíbeného tria 3v1: Pártlová, Leitgeb a Arichteva už nebudou vysílat v rádiu

3v1, Nikol Štíbrová Leitgeb, Martina Pártlová, Veronika Arichteva

Holčičí trio 3v1 jste mohli donedávna slýchat ve vysílání rádia Evropa 2. Uskupení v podobě Nikol Leitgeb, Veronika Arichteva a Martina Pártlová vzniklo v roce 2012 a poprvé se ve vysílání objevilo 22. května 2017, jak píše portál Mediaguru, a patřil mu večerní vysílací čas od 20:00.

Jenže posledním záznamem z vysílání na stránkách rádia se stal příspěvek s příhodným názvem Sbohem a šáteček z letošního 1. června. Holky se však ke svému konci v rádiu vyjádřili až nyní na společném Instagramu. I když jim v rádiu stále drží místo, přišel nejvyšší čas skončit.

„Milí příznivci laciného humoru, čili fanoušci late night show na Evropě 2. Asi jste si všimli, že už nejsme v éteru. Ač nám Evropa 2 pořád drží flek, čehož si kurde strašně vážíme, zatím nemáme v plánu se vracet. Po těch sedmi krásných letech jsme si uvědomily, že už jsme vám řekly všechno, co jsme chtěly a že je dobrý umět včas skončit. Ať nehloubíme dno víc, než je třeba. A že my ho hloubit umíme! Díky Evropě 2 za všechno, zejména za toleranci a trpělivost,“ zní celé prohlášení.

Spoustu svých fanoušků tím velmi zklamali. Zdá se ale, že holky jsou stoprocentně rozhodnuté. Podle zdrojů časopisu Blesk mají ale za koncem stát spory mezi Nikol a Veronikou ohledně výchovy dětí. To však Veronika vyvrátila. Přiznala, ale že hádky se mezi nimi občas objevily. Koneckonců, jsou to tři ženy, které spolu byly velmi často. „V každým kamarádství je to občas nahoru a dolů, myslím, že to je stejný jako v manželství. Ano, občas se s holkama pohádáme, určitě to není jen s Nikčou, je to i s Marťou, ale pak se zase udobříme,“ řekla Veronika.

Martina zdůraznila, že v případě rádia se jedná pouze o časovou tíseň. „Prostě už to nezvládáme,“ vyjádřila se Martina, která chystá novou desku, což nějaký ten čas zabere. Veronika zase řeší nový dům a Nikol spouští nový nadační fond. Jedna jejich sledující na Instagramu chtěla po Nikol vědět, jestli spolu uspořádají společné pečení cukroví. Odpovědí se jí stala konverzace holek, ve které se snaží vybrat nějaký termín, ale moc se jim to nedaří.

Zdroje: Autorský text, redakce, Blesk, Evropa 2, Mediaguru; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/Nextfoto

error: Content is protected !!