Kolegové mají strach o Krampolův život: Poslední dny strávil v nemocnici

Jiří Krampol

Zdravotní stav legendárního českého herce nevypadá vůbec dobře. Jak uvedlo několik nezávislých zdrojů, posledních pár dnů byl Jiří Krampol v nemocnici jako doma. Podle jeho slov ho stále trápí nemocné průdušky.

Známý český herec Jiří Krampol (84) předčasně oslavil 85. narozeniny. Na oslavě v jedné pražské restauraci však nevypadal vůbec dobře. Špatně chodil, těžce dýchal a na jeho pohledu bylo vidět, že s ním něco není v pořádku.

Přesto se Krampol snažil dobře bavit. Na společném večírku s několika přáteli Krampol přiznal, co ho trápí. „Ty nešťastné průdušky. Pořád nejsou v pohodě. Chodím na kyslík, abych mohl normálně fungovat,“ postěžoval si.

Místo toho, aby herec a bavič odpočíval a poctivě se staral o své zdraví, lítá po akcích a pracuje na plné obrátky. „Beru nějakou práci. Nejlepší lék je být mezi lidmi. Doma se určitě nevyléčím,“ řekl a dodal, že se velmi těší na dovolenou u moře.

„V tomhle stavu bych tam ani neletěl. Musím se uzdravit a doufám, že se k moři ještě dostanu,“ dodal. Osud k němu nebyl přívětivý. Před několika lety přišel o milovanou manželku Hanu, která byla závislá na alkoholu.

Věříme, že bude legendární bavič v pořádku. Přejeme panu Krampolovi pevné zdraví a doufáme, že si dovolenou užije naplno a nasbírá tam novou energii. O jeho zdravotním stavu vás budeme informovat, jakmile se dozvíme něco nového.

Zdroje: Super.cz, Kafe.cz; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!