Kolaps Andrey Pomeje: Musela okamžitě na pohotovost

Andrea Pomeje

Ihned poté, co dokončila své vystoupení, musela vyhledávaná dýdžejka a bývalá manželka zesnulého producenta Jiřího Pomeje, opětovně do nemocnice. Na pohotovosti přitom skončila už pár dní před kolapsem, když si stěžovala na urputnou bolest v krku, spojenou se zimnicí a vysokými teplotami.

Andrea Pomeje (35) nezahájila začátek letošního roku nejlépe. Od prvních lednových dnů ji trápí nevolnosti, projevující se omezující bolestí v krku, náhlou zimnicí i zvýšenou teplotou. Nakonec Andrea zkolabovala a její stav byl v pátek v noci natolik vážný, že ji musel její partner Petr Plaček odvézt na pohotovost jedné z pražských nemocnic. Tu noc sloužící lékař jí diagnostikoval angínu a předepsal dýdžejce antibiotika.

Prvotní zhoršení zdravotního stavu zaznamenala Andrea již předchozí den: „Ve čtvrtek jsem se vzbudila celá bolavá, takový klasický předchřipkový stav. Celý den jsem prospala, protože večer jsem hrála v Duplexu. Pátek dopoledne přišlo probuzení do mnohem horšího stavu, extrémně mě bolel krk, hlava, zimnice a žaludek. Bolest byla tak silná, že mi střílela do zad. Vzala jsem si paralen a doufala, že se mi uleví“, svěřila se sledujícím na svém Instagramu.

Na radu lékaře začala brát předepsaný penicilin a doufala, že bude moci pokračovat v naplánované práci. Bohužel se ale mýlila a její stav se opět začal zhoršovat. Andrea dokonce ztratila vědomí. Po sobotním vystoupení musela opětovně na pohotovost. K předchozím příznakům se přidal i silně oteklý jazyk, kvůli kterému Andrea nemohla ani mluvit, ani polknout malý doušek vody. Dýdžejce následně otekl celý obličej.

Ukázalo se, že Andrea trpí alergií na penicilin, která celou situaci tím pádem jen zhoršila. „Dostala jsem injekci na alergii na penicilin, což jsem nikdy neměla, a spoustu dalších léků. A teď budeme čekat“, dodala závěrem svého příspěvku se slovy, že je nucena zrušit plánovaná vystoupení. Doufejme, že se oblíbené dýdžejce brzy uleví a nově předepsaná medikace konečně zafunguje.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Super; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!