Klinika Jaggy v problémech: Negativní zkušenost má nejen Brožová, ale i moderátorka Martina Gavriely a další

Martina Gavriely

Neutekl ani týden co psa herečky Kateřiny Brožové, Jordyho, tragicky usmrtil projíždějící vlak, a už se začínají ozývat další známé osobnosti, které by nejspíše veterinární kliniku Jaggy svým blízkým nedoporučili. O svých zkušenostech se nyní rozhodla promluvit i bývalá modelka, Martina Gavriely (45).

Před pár dny jsme vás informovali o smutné události, kdy z důvodu údajné nedbalosti utekl z kliniky Jaggy, sídlící v pražských Řepích, pes herečky Kateřiny Brožové (55). Ačkoliv se na smrt vyděšená moderátorka snažila udělat vše pro to, aby se jí její čtyřnohý miláček v pořádku a co nejdříve vrátil domů, celá záležitost měla bohužel tragický konec. Zmatený pejsek Jordy, kterého sužovaly četné zdravotní potíže, bohužel vběhl pod kola projíždějícího vlaku a byl na místě mrtvý.

Slavné osobnosti se snažily zdrcenou Kateřinu Brožovou v tíživé situaci podpořit. Některé z nich se dokonce rozhodly promluvit i o svých vlastních zkušenostech s osudnou klinikou. Mezi nimi i moderátorka Martina Gavriely. Ta se na svém Instagramu svěřila, že jejího kocoura Bruna klinika svými „pokusy“ měla otrávit a za celou „léčbu“ si říct kolem 104 tisíc korun: „Bohužel i nám kvůli Jaggy umřel náš milovaný kocour Bruno. Ve čtrnácti letech ho třikrát během týdne uspali a tvrdili nám, jak má rakovinu a já nevím, co vše“.

Bohužel Brožová a Gavriely nejsou zdaleka jediné, které s klinikou Jaggy nemají dobré zkušenosti. Podobně katastrofální byla i léčba kocoura novinářky Barbory Nesvadbové (49), kterého na klinice měli doslova umučit k smrti. K ní se přidala i bývalá první dáma, Dagmar Havlová (70). Ani ta by klinice za její odvedenou práci rozhodně kladné hodnocení neudělila.

Klinika Jaggy se po „obvinění“ ze strany Gavriely hodlá k celému případu vyjádřit, ačkoliv jak prostřednictvím svého mediálního zástupce uvedla, jedná se o deset let starou záležitost: „K obvinění Martiny Gavriely se pochopitelně vyjádříme, jako to děláme během celé nešťastné události, až k 10 let starému a dosud nikdy nikde neprezentovanému případu zajistíme v archivech podklady“, dodal mluvčí kliniky, Karel Tejkal.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Super; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!