Klára Pollertová-Trojanová promluvila o krachu manželství: Našla nový smysl života

klára trojanová

Herečka Klára Pollertová-Trojanová (51) se výjimečně svěřila médiím, přesněji svému synovi, který je redaktor. Promluvila o svém manželství a i o tom, jak vychovávala své dva syny.

Klára Pollertová-Trojanová byla vždy žena, která musela mít všechno naplánované. Krach svého manželství však úplně neplánovala. Klára byla s Ivanem přes 30 let a mají spolu dva syny. „Vzhledem k tomu, že jsem měla život nějak naplánovaný a jela jsem podle schématu, ale osud tomu chtěl jinak, jsem začala směřovat k tomu, že něco zkrátka naplánovat nejde a je lepší nechat to trochu plynout,“ zněla její slova směřovaná k rozvodu s Ivanem Trojanem.

Odstěhovala se

Herečka žila spolu se svou rodinou v Košířích, odkud se nakonec odstěhovala do svého bytu na Smíchově. Definitivně tehdy od Ivana odešla. Později se už jen sešli za účelem vyrovnání společného majetku.

Našla nový smysl života

Pro Kláru ani Ivana to nebylo jednoduché období. Oba dva se rozhodli svůj smutek řešit prací, jak uvádí Šíp. Klára se rozhodla věnovat více i svým koníčkům, mezi které patří také zpěv. Netrvalo dlouho a herečka zjistila, že pro sebe našla nový smysl života. „Začala jsem zpívat před rokem na popud Báry Basikové, která si mě bere občas jako hosta do svého pořadu,“ uvádí Blesk. Teď už je Klára spokojená a věnuje se naplno i své práci, které prý dřív nevěnovala tolik času, kolik jí věnovat mohla.

Ivan o sobě pouze přiznal, že je bohužel workoholik. Ve volném čase si tedy zajde jen zasportovat.

Kdysi trpěla depresemi

Klára to v životě neměla lehké. Procházela si těžkým obdobím už v době, kdy měla malé syny. Své špatné nálady si bohužel vybíjela na nich. „Bylo to dané tím, že jsem byla v té době extrémně unavená, že jsem musela zvládat spoustu věcí najednou, a do toho jsem brala prášky na depresi,“ přiznala.

Zdroj: Časopis Vital, Šíp, Blesk; Náhledový obrázek: actorsmap – public domain

error: Content is protected !!