Kazmův tajemný milostný trojúhelník: S Roseckou a Kalousovou je možná domluvený

kazma, kamil bartošek

V posledních týdnech se Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch postaral o pořádný rozruch. Po uvedení jeho filmu Onemanshow: The Movie se kromě pohádkové výhry, kterou Kazma slibuje, ve velkém řeší i jeho vztah s modelkou Andreou Kalousovou a influencerkou Marií Roseckou. Skutečně má ale internetový bavič trable s láskou, nebo se jedná o chytře promyšlený tah?

Ať už si o prvním filmovém počinu Kamila Bartoška myslíte cokoli, je nutné podotknout, že se Kazmovi podařilo na sebe strhnout spoustu pozornosti. Zatímco jedna část lidí skupuje ve velkém lístky do kina na jeho film Onemanshow: The Movie a doufá v pohádkovou výhru v hodnotě zhruba 22 milionů korun, druhá část lidí řeší, do koho je vlastně Kazma Kazmitch zamilovaný.

Dnes už totiž není žádným tajemstvím, že Kamil Bartošek věnoval film své bývalé přítelkyni Andree Kalousové, které se tak chtěl omluvit za své chování během jejich vztahu. Podle Kazmova snímku to tedy vypadá, že se své lásce nevěnoval, tak jak by měl a dokonce ji podvedl. Podle všeho dnes ale Kazma svého jednání lituje. „Někdo napíše SMS, někdo dopis. Já jsem tři roky pracoval na tomhle, aby se to dostalo tam, kam má,“ přiznal v pořadu ShowTime na CNN Prima NEWS. A vlastně by to celé bylo docela romantické, kdyby se už poměrně dlouho nemluvilo o tom, že Kazma randí s influencerkou Marií Roseckou, která se byla podívat i na premiéře filmu.

Mnoho lidí tak po zhlédnutí snímku kroutilo hlavou nad tím, proč Bartošek vyznal na plátně city své expřítelkyni, když už dávno randí s jinou. Ovšem v kuloárech se šušká, že je možná všechno trochu jinak.

Proslýchá se, že je internetový bavič s Roseckou na všem od začátku domluvený a pár prý vlastně nikdy ve skutečnosti netvořili. Podle mnohých bylo podezřelé i to, když se jen pár dní před premiérou filmu objevily v médiích fotografie, na kterých se k Rosecké tulil v centru Prahy. Tyto snímky měl médiím poskytnout jistý čtenář. Opravdu se ale jednalo o pouhou náhodu?

Rozruch vzbudila i sama Rosecká, když na sociálních sítích zveřejnila fotografie, které měly vzniknout v Kazmově bytě. Není tedy divu, že se někteří fanoušci podivují nad tím, že si Bartošek dal takovou práci s přísně utajovaným filmem, jehož natáčení mělo trvat několik let a nepohlídal by si to, že se influencerka fotí v jeho koupelně. Jde tedy v tomto případě o lásku, nebo o dobře promyšlený tah?

Otazníky visí i nad vztahem Kazmy a jeho expřítelkyně Andrey Kalousové. Modelka se sice oficiálně k filmu nevyjádřila, nicméně po jeho zhlédnutí vydala novou píseň s názvem: Co by bylo kdyby. Avšak na sociálních sítích zaznívají i takové názory, že vše bylo předem domluvené, neboť se některým lidem nezdálo, že by brunetka tak rychle přispěchala s novou písní. Mnozí fanoušci si také myslí, že vše sloužilo k tomu, aby na sebe Kalousová strhla pozornost coby zpěvačka. Jiní zase tvrdí, že se Kazma s modelkou vlastně nikdy nerozešli a oba si s námi jen zahrávají. Jak se ale celá záležitost vyvine, zatím není jasné. Kazma měl však pravdu v tom, že jeho film v kinech rozhodně neskončí a bude pokračovat v realitě…

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Show Jana Krause/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!