Kateřinu Brožovou zavřeli v obchodním domě. Herečka nestihla odejít včas, vysvobodila ji až policie

kateřina brožová

Kateřina Brožová se zažila velmi nepříjemnou věc. Herečka se v sobotu večer po odehraném představení vydala něco koupit do pražských Čestlic, jenže to ještě netušila, že v obchodě stráví nedobrovolně víc času, než původně zamýšlela.

O celé skutečnosti informovala své fanoušky na Instagramu. „Tomu fakt neuvěříte. Jsem v Čestlicích, v obchodním domě a zamkli mě tady,“ říká Kateřina ve tmě s nechápavým výrazem ve tváři. „Odcházela jsem těsně před osmou k východu, když jsem tam došla, bylo zamčeno. Tak jsem šla ke vchodu, tam bylo taky zamčeno. A už jsem tu dobrou půl hodinu v úplně prázdným baráku, není tady ani noha, když volám, nikdo se neozývá a volám na policii. Už jsem volala na pět míst a nikdo mi není schopen pomoct. To je dobrý co?“ odvyprávěla svůj příběh s tím, že o pokračování své fanoušky neochudí.

V předchozím videu ukázala, jak se prochází po obchodě za hulákání alarmu a čeká na policii. Policejní hlídka se nakonec ukázala kolem 21. hodiny a začala shánět někoho, kdo obchod odemkne a nebohou Kateřinu pustí ven. Správce domu se nakonec našel, byl však rozčilen, že tam musel jet. Zajímalo ho, proč Kateřina nestála nastoupená v osm hodin u východu. „Ještě mě zkontrolovali, jestli jsem náhodou něco neukradla. Tak si dávejte pozor, aby se vám něco podobného nestalo. Odcházejte z obchoďáku včas, jinak se možná pomoci nedovoláte,“ vyzývá Kateřina své sledující.

Někteří z nich s uvězněnou herečkou soucítili, jiní nechápou, proč Kateřina nereagovala na hlášení, že se bude zavírat. Jeden trefný komentář však stojí za úvahu. „A kde byly všechny prodavačky a kde ochranka? To jste šla pryč až po nich, to je zvláštní?“ ptala se sledující Martina. I další lidé si myslí, že by personál obchodního domu měl prostory zkontrolovat, než obchod uzamknou.

Pro Kateřinu to však nakonec dobře dopadlo a ona si nepříjemný zážitek odjela vynahradit na přehradu Orlík.

Zdroje: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!