Kateřina Brožová v slzách: Umřel jí i druhý pes

kateřina brožová

Herečku Kateřinu Brožovou (56) zasáhla další životní rána. Umřel jí patnáctiletý pejsek Maxík, kterého si od doby, co jejího rhodéského ridgebacka Jordyho srazil vlak, velmi opečovávala. 

Kateřina Brožová je velká milovnice zvířat, ztráta dvou psů v tak krátké době pro ni musí být nesmírně těžké. Herečka s Maxíkem v poslední době často chodila na veterinární kliniku, nakonec mu pořídila i box s kyslíkem, aby se mu v případě potíží rychle ulevilo. Dokonce za ním jezdila i během pracovních přestávek, aby jej zkontrolovala. I tak se ale nakonec její chlupatý kamarád rozhodl odejít ze světa.

„Náš drahý Maxíček dnes večer svůj boj dobojoval. V mém náručí, v lásce a klidu… odešel do nebe za Jordym. Byl s námi skoro 15 let, miláček. Oddaný kamarád… Je mi moc smutno… styská se mi po obou… ale jsou tu s námi pořád a vždy budou. Děkuji vám všem, kteří jste na nás mysleli, za vaši upřímnou podporu,“ napsala na své sociální sítě herečka, která od té doby na svůj Instagram nic nepřidala.

Maxík se dožil krásného věku, který je pro malé pejsky typický. Není pochyb, že si s Kateřinou užil nádherné chvíle, což i mnohokrát sama sdílela mezi svými fanoušky. Nechyběly procházky a společné mazlení.

Herečka se na svém Instagramu dočkala mnoha zpráv od fanoušků, kteří jí přejí upřímnou soustrast. „Pláču. To je mne, tak moc líto a úzko z toho, co se Vám v tak krátkém čase přihodilo. Držte se,“ napsala Kateřině jedna z fanynek. „Požehnaný věk. Upřímnou soustrast,“ napsala další. Připojil se dokonce i její bývalý partner, mediální magnát Jaromír Soukup: „Kačenko, je mi to moc líto. Moc.“

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!