Kateřina Brožová už tu nemusela být: Mnohokrát jsem byla domlácená

Kateřina Brožová se podělila o svůj životní příběh, který nebyl lehký. Krásná herečka a zpěvačka si zažila mnohé, dokonce už tady nemusela být.

Herečka je v Česku velmi oblíbená, málo kdo však tuší, co všechno už si zažila. Brožová se stala známou díky seriálu Pojišťovna štěstí, kde hrála dlouhých šest let. Po skončení natáčení brečela, bylo to pro ni náročné období, protože si tehdy procházela rozvodem, jak píše portál TN.

Začalo to však už před pětadvaceti lety, kdy jen několik dnů před svou svatbou spadla a musela mít fixační límec. Pár let poté se vybourala a měla namále. „Dostala jsem v lese smyk a moc ošklivě jsem se rozmlátila, měla jsem zlomenou krční páteř, nos, byla jsem v dezolátním stavu. Nebylo to lehké období. Ale Pán Bůh si mě tu vždycky nechal. I když teda domlácená jsem už mnohokrát,“ přiznala Blesku.

Herečka, která v současné době hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, teď není ve vztahu. S manželem se rozvedla v roce 2004, pak měla asi dva roky za partnera Jaromíra Soukupa. Podle jejích slov v rozhovoru pro iDNES v současnosti nikoho nemá a ani to neplánuje.

Brožová miluje přírodu, do které často s radostí utíká. „Slunce, hory, les, řeka, přehrada, zvířata kolem mě a dobří lidé, kterých je opravdu pomálu. Jinak mě nabíjí moje profese samozřejmě. Když člověk dělá něco, co ho opravdu těší a baví, tak to je velká radost,“ prozradila.

Zdroj: TN, Blesk, iDNES; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!