Kateřina Brožová má strach o svého druhého psa: Pořídila mu domů kyslíkový box

kateřina brožová

Herečka Kateřina Brožová má srdce na správném místě. Pro své čtyřnohé parťáky by klidně i dýchala. Když se jejímu druhému pejskovi Maxovi, který bude mít brzy 15 let, zhoršil zdravotní stav, na nic nečekala a trávila s ním hodiny na veterinární klinice.

Kateřina Brožová zažívá velice náročné chvíle. Od smrti jejího pejska Jordyho, kterého bohužel srazil vlak, se snaží svůj čas věnovat alespoň druhému pejskovi Maxíkovi. Ten však měl poslední dobou velké zdravotní potíže, kvůli čemuž byla herečka strachy bez sebe.

Pes Kateřiny Brožové dostal na veterině antibiotika, léky na srdce i kyslík. Herečka po nějaké době prozradila, že se Maxovi nakonec udělalo lépe a na veterinu už jezdit nemusí. Vzala si jej opět domů, kde se mu odpočívá nejlépe, rozhodla se mu však pro všechny případy pořídit kyslíkový box. Ten ale Brožová nejdříve nemohla sehnat, jelikož byl všude vyprodaný.

Nakonec se jí ho však sehnat podařilo. „Maxíkův kyslíkový box. Díky hodným lidem, kteří pochopili, že nemůžeme čekat až něco přijde na sklad, se podařilo rychle sehnat a dovézt tento psí box a sehnat i kyslíkové bomby s příslušenstvím. Jsme tedy doma vybaveni, když by Maxíkovi nebylo dobře, huráááá,“ napsala herečka na své sociální sítě pro všechny fanoušky, kteří Maxíkovi drželi palce.

Brožová na sociálních sítích obdržela plno obdivných zpráv. „Vy jste tak statečná pečovatelka,“ zněla zpráva od jedné ze sledujících. „Jste skvělá ‚psí maminka‘. Je vidět, že máte zlaté srdce. Přeji vám oběma hodně zdraví a štěstí,“ přidala se další.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!