Karlos Vémola za svůj film, který se točil 15 let, nedostane ani korunu: Dělají si ze mě cvičenou opičku, říká

Karlos Vémola

Po dlouhých 15 letech byl dokončen dokument o životě Karlose Vémoly, který má za sebou skutečně spoustu zajímavých let. Dříve pracoval jako vyhazovač a byl dokonce i ve vězení. To všechno mohou od 25. ledna jeho fanoušci vidět v kinech.

Karlos Vémola je aktuálně za hvězdu. Když se po několika jeho prohrách v zápasech spekulovalo, že brzy nebude mít peníze na svůj nákladný život, objevila se zpráva, že půjde Karlosův dokument konečně do kin. To umlčelo spoustu jeho odpůrců, kteří tušili, že zápasníkovi za něj přistane na účtu určitě příjemná částka.

Nyní se ale ukázalo, že Karlos ve skutečnosti na filmu rozhodně nezbohatne, protože za něj nedostane ani korunu. I když je na sebe nejspíš naštvaný, tak to podle svých slov stejně dělal hlavně pro své věrné fanoušky, které by detaily o jeho životě zajímaly.

„Já netrhnu vůbec nic, bohužel, já prohloupím na podání ruky. Před 15 lety jsem se domluvil s Mikem v Londýně, že na to seženeme nějaké peníze. Já jsem mu řekl, že mu vyjdu maximálně vstříc, já něco takového někomu řeknu a pak to dodržím,“ vysvětloval redakci CNN Prima Karlos, který film natáčel s tehdy mladým studentem, který byl fascinován jeho životem.

„Bohužel se na to nabalilo spoustu lidí, kteří se snaží zneužívat moji dobrohloupost. Dělají si ze mě teďka cvičenou opičku, za ten film nedostanu nic, nedostanu ani korunu,“ uvedl zápasník, který má ale ze samotného dokumentu nejspíš radost.

Vémola ale na premiéře vypadal šťastně a užíval si momenty úspěchu naplno. Na premiéru s sebou pochopitelně vzal svou manželku Lelu Vémolu, která jej podpořila i na sociálních sítích. Mnozí sledující se jí ale vysmáli a ptali se, jestli budou ve filmu také Karlosovy milenky a to, jak svou ženu podváděl. Na to ale Lela nereagovala.

Zdroj: Autorský text, redakce, Rozhovor CNN Prima, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!