Karel Šíp zrušil natáčení Všechnopárty kvůli nemoci: Divadlo se fanouškům omluvilo

Karel Šíp

Ačkoliv to Karel Šíp (78) udělal nerad, musel zrušit natáčení pořadu Všechnopárty. Moderátor má virózu a nezbývá mu nic jiného, než ji vyležet.

Vedení divadla Semafor se divákům omluvilo za to, že 28. listopadu 2023 neproběhne natáčení pořadu, který vysílá Česká televize. „Natáčení pořadu Všechnopárty se dnes 28. 11. 2023 z důvodu nemoci ruší. Velmi děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace,“ psalo se na sociálních sítích divadla.

Fanoušci začali být ihned zvědaví, jestli se nemoc týkala skutečně moderátora. Později i sám Karel Šíp potvrdil deníku Blesk, že skutečně onemocněl on. „Dobrý večer, bohužel. Skolila mě viróza. Včera jsme ještě natočili silvestrovský speciál. Dnes už jsme museli natáčení zrušit. Toť vše,“ uvedl.

To znamená, že se v pátek 1. prosince 2023 dalšího dílu nedočkáme. To ale fanouškům určitě nevadí, zdraví je totiž přednější.

Nyní nezbývá nic jiného než doufat, že se moderátor co nejdříve uzdraví a že pořad, který se vysílá již od roku 2005, bude co nejdříve pokračovat. Příští týden v pátek už se snad nového dílu v televizi dočkáme. Panu Šípovi přejeme spoustu sil na uzdravení.

Zdroj: Redakce, autorský text, Blesk, Aha!; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!