Karel Šíp podepsal smlouvu na další rok Všechnopárty, ale honorář bude mít stejný jako loni

karel šíp

Moderátor Karel Šíp si může oddychnout. S menším zpožděním podepsal smlouvu na další rok Všechnopárty, takže má opět jistý kšeft. Jeho honorář se však letos nezvýšil a bude stejný jako loni.

Všechnopárty bude pokračovat

Karel Šíp se podle zdrojů obával, jestli bude pořad Všechnopárty pokračovat. Nakonec však přišel s dobrou zprávou – smlouva na další rok je podepsaná! „Ano, budu dál natáčet. Půjde už o osmnáctou sezonu,“ potvrdil Blesku. O tom, jaké hosty bude v pořadu mít, zatím nemá úplně jasno.

Ačkoliv tento pořad není vůbec levný, Česká televize se rozhodla pro jeho pokračování. Fanoušci pořad zbožňují, což dokazují i pozitivní reakce na oficiálních stránkách Všechnopárty na Facebooku.

Odměna Šípa zůstane stejná

Karel Šíp má za napsání scénáře a moderování jednoho pořadu odměnu ve výši 135 000 Kč. Ta se od loňského roku nezvýšila. Česká televize se tak pravděpodobně snažila snížit své náklady na pořad, ačkoliv úplným koncem Všechnopárty by prodělala. Mezi fanoušky bývá tato talk show vítězem páteční televizní zábavy.

Moderátor má už delší dobu zdravotní potíže, přesto však natáčí dál. Jedná se o chronický zánět kloubů, který mu zatím v sedavé práci až tolik nepřekáží.

Zdroj: Redakce, autorský text; Blesk, Seznam Zprávy, Facebook; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!